Patēriņa Kredīts: Elastīgi Risinājumi Jūsu Vajadzībām

Atļaujies vairāk!

Procentu gada likmes no 6,9% Aizdevums līdz 25 000 € Izskatīšanas laiks no 15 min. Periods 3 mēn. – 10 gadi
Cik vēlies aizņemties?
3000
Kad plāno atdot?
36 mēn.

89.91 €/mēn.

Ikmēneša
maksājums

Procentu gada likmes no 6,9% Aizdevums līdz 25 000 € Izskatīšanas laiks no 15 min. Periods 3 mēn. – 10 gadi

Kam vislabāk izmantot
patēriņa kredītu?

Pirkumiem

ja uzreiz vajadzīga lielāka summa

Labiekārtošanai

ja gribi remontu, jaunas mēbeles vai terasi

Neparedzētiem izdevumiem

kas nevar pagaidīt

Atpūtai

ja vajag atvilkt elpu

Kāpēc Latkredits ir labākā izvēle Tev?

Gribam, lai Tu saņem labāko piedāvājumu – tā ir mūsu goda lieta; Esam pieredzējuši – esam šīs jomas celmlauži Latvijā, citi cenšas līdzināties mums; Strādājam caurspīdīgi – strādājam ar visiem kredītu devējiem Latvijā; Strādājam ātri – Tev nebūs jāgaida ilgāk kā 24 stundas, bet pārsvarā – tikai 30 minūtes.
Vairāk par uzņēmumu

Kā saņemt kredītlīniju?

Aizpildi pieteikumu

Pieteikums nepieciešams, lai novertētu aizdevuma summu un sagatavotu piedāvājumu tieši Tev. Pieteikumu var aizpildīt mājaslapā vai filiālē.

Sagaidi lēmumu

Mūsu speciālists sazināsies ar Tevi, tiklīdz pieteikums būs izskatīts un piedāvājums sagatavots.

Paraksti līgumu

Ja piedāvājums Tev patiks, būs jāparaksta līgums. Līgumu var parakstīt elektroniski vai pieprasīt saņemt izdruku ar kurjeru.

Saņem naudu

Naudas saņemšanas ātrums atkarīgs no aizdevuma veida. Patēriņa kredīta gadījumā nauda kontā būs apmēram 30 minūšu laikā pēc līguma parakstīšanas.

Pieteikties aizdevumam

Izskatīšanas laiks no 15 min.

Pieredzē dalās mūsu klienti

Patēriņa kredīts - Biežākie jautājumi

Kas ir patēriņa kredīts?

Latkredits.lv piedāvā dažādus aizdevumus, t.sk. gan aizdevumus, kas paredzēti konkrētam mērķim, gan aizdevumus, kurus kredītņēmējs var izmantot pēc saviem ieskatiem. Katram aizdevuma veidam ir sava specifika un nosacījumi, un aizdevumi atšķiras ne tikai attiecībā uz aizdevuma naudas summām, bet arī attiecībā uz atmaksas termiņu, saņemšanas noteikumiem u.c.

Patēriņa kredīts ir finanšu pakalpojums, ilgtermiņa aizdevums, kas paredzēts lielāku pirkumu veikšanai un pakalpojumu apmaksai, lai uzlabotu dzīves kvalitāti. Nebanku aizdevējs Latkredits.lv piedāvā patēriņa kredītu līdz 25 000 eiro ar atmaksas termiņu līdz 10 gadiem. Tā ir iespēja īstenot lielākus finansiālos plānus bez laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas. Būtībā patēriņa kredīts ir papildu finanses, kuras var izmantot sapņu īstenošanai vai pēkšņu tēriņu segšanai, un tas var būt ērts risinājums gadījumā, kad ir pārliecība, ka nepieciešamos naudas līdzekļus var sakrāt, taču tā vietā, lai lēnām krātu, plāni tiek īstenoti uzreiz un tiek veikta kredīta atmaksa, nevis naudas atlikšana krājkasē vai krājkontā.

Mūsdienās patēriņa kredīts ir populārākais kredītu veids, un viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ tas ir tik populārs, ir tā vienkāršie nosacījumi. Patēriņa kredīta naudas summu iespējams lietot brīvi pēc saviem ieskatiem – galvenais nosacījums ir godprātīgi atmaksāt aizdevumu jeb laicīgi veikt ikvienu ikmēneša kredītmaksājumu pilnā apmērā. Pateicoties tam, ka patēriņa kredīta ikmēneša maksājumi ir vienādi un tie jāveic konkrētā datumā, iespējams jau laicīgi saplānot finanses, lai patēriņa kredīta atmaksa neradītu problēmas.

Patēriņa kredīta priekšrocības

Katram aizdevumam ir savas priekšrocības, kuras klienti novērtē un vēlas izmantot. Patēriņa kredītu izvēlas sekojošu iemeslu dēļ:

 • Vienkārša pieteikšanās

Lai pieteiktos patēriņa kredītam, jāaizpilda pieteikuma forma aizdevēja mājaslapā. To var izdarīt jebkurā sev ērtā vietā un laikā, neizejot no mājas, tomēr jārēķinās, ka pieteikums tiks izskatīts aizdevēja darba laikā. Latkredits.lv savā mājaslapā piedāvā ļoti vienkāršu un ikvienam saprotamu formu, kurā jānorāda vēlamā summa un atmaksas termiņš, e-pasta adrese un tālruņa numurs. 

 • Ātra pieteikuma izskatīšana un naudas saņemšana

Patēriņa kredīta nosacījumi ir vienkārši, tādēļ pieteikuma izskatīšana un naudas saņemšana ir ātra. Piesakoties patēriņa kredītam pie Latkredits.lv, pieteikums tiek izskatīts aptuveni 15 minūšu laikā, savukārt nauda tiek ieskaitīta kontā aptuveni 30 minūšu laikā pēc līguma parakstīšanas.

 • Plašas izmantošanas iespējas

Atšķirībā no, piemēram, auto kredīta un hipotekārā kredīta, patēriņa kredītam nav konkrēta izmantošanas mērķa, un tas ir piemērots ļoti dažādu pirkumu veikšanai un pakalpojumu apmaksai, sākot ar auto iegādi un beidzot ar pēkšņu veselības problēmu risināšanu. Piesakoties patēriņa kredītam, nav jānorāda aizdevuma mērķis jeb tas, kam nauda tiks izmantota.

 • Garāks atmaksas termiņš

Noformējot kredītu, katru mēnesi būs jāmaksā noteikta summa. Tā kā patēriņa kredītam ir garāks atmaksas termiņš (Latkredits.lv piedāvā noformēt patēriņa kredītu ar atmaksas termiņu līdz 10 gadiem), tā ikmēneša maksājums ir mazāks, tādējādi patēriņa kredīta atmaksa var radīt mazāku budžeta slogu un uztraukumu.

 • Lielāka aizdevuma summa

Patēriņa kredīts ļauj aizņemties pietiekami lielu summu, lai īstenotu kādu lielu pirkumu. Latkredits.lv piedāvā noformēt patēriņa kredītu ar aizdevuma summu līdz pat 25 000 eiro.

 • Nav nepieciešama ķīla vai galvotājs

Piesakoties patēriņa kredītam, nav nepieciešama ķīla vai galvotājs. Tas sniedz sava veida drošības sajūtu, jo kā garants kalpo nevis personīgais īpašums, bet gan ienākumi. Turklāt, ja nav nepieciešama ķīla vai galvotājs, pieteikuma izskatīšana un naudas saņemšana ir ātrāka. 

 • Plaša aizdevuma summas amplitūda

Patēriņa kredītam ir plaša aizdevuma summas amplitūda (Latkredits.lv piedāvā noformēt patēriņa kredītu ar aizdevuma summu no 500 eiro līdz 25 000 eiro), līdz ar to iespējams aizņemties sev nepieciešamo summu, tādējādi izvairoties no pārmērīga budžeta sloga.

 • Zināms precīzs atmaksas termiņš un apjoms

Piesakoties patēriņa kredītam, ir skaidri zināms, kuros datumos jāveic ikmēneša kredītmaksājums, kad jāveic pilnas summas atmaksa un kāds ir maksājumu apjoms, līdz ar to iespējams plānot savas finanses.

 • Iespēja atmaksāt kredītu ātrāk

Ja finansiālās iespējas atļauj, patēriņa kredītu iespējams atmaksāt ātrāk, tādējādi ietaupot uz procentu maksājumu rēķina un mazinot budžeta slogu.

 • Nav nepieciešama pirmā iemaksa

Aizņemoties lielu naudas summu, var būt nepieciešams veikt pirmo iemaksu, kas visbiežāk ir 10-15% no aizdevuma kopsummas. Noformējot patēriņa kredītu, pirmā iemaksa nav nepieciešama, tādējādi aizņemties var arī tad, ja konkrētajā brīdī nav lieku naudas līdzekļu.

Kādiem mērķiem klienti izvēlas patēriņa kredītu?

Sākotnēji patēriņa kredīts tika paredzēts dažādu patēriņa preču iegādei, piemēram, lai iegādātos jaunu sadzīves tehniku, taču, mainoties cilvēku vajadzībām, mainījies arī patēriņa kredīta pielietojums, un mūsdienās patēriņa kredīta pielietojuma spektrs ir daudz plašāks. Pateicoties elastīgiem nosacījumiem un salīdzinoši lielai aizdevuma summai, patēriņa kredīts ir iecienīts finanšu risinājums dažādu pirkumu veikšanai, kā arī pakalpojumu apmaksai. Bieži patēriņa kredīts tiek izvēlēts, lai:

 • Iegādātos auto un/vai veiktu tā remontu;
 • Veiktu mājokļa remontu;
 • Iegādātos sadzīves tehniku un/vai veiktu tās remontu;
 • Apmaksātu izglītību;
 • Apmeklētu ārstu un/vai iegādātos medikamentus.

Lai arī, piesakoties patēriņa kredītam, naudas izmantošanas mērķis nav jānorāda, jāatceras, ka ikviens aizdevums, tai skaitā patēriņa kredīts ir nopietnas saistības, kuras jāuztver ar lielu atbildību. Piesakoties patēriņa kredītam, nepieciešams rūpīgi izvērtēt, kādam mērķim tas nepieciešams – tas palīdzēs saprast, vai patēriņa kredīts ir piemērots risinājums. Par spīti tam, ka nosaukums ‘’patēriņa kredīts’’ liek domāt, ka šo kredītu var izmantot ikdienas tēriņiem, patēriņa kredīts nav paredzēts spontāniem pirkumiem un izklaidēm, bet gan nopietniem mērķiem, un to vajadzētu izmantot, kad ir pārliecība par to, ka kredītu būs iespējams godprātīgi atmaksāt.