Kredīts Remontam līdz 25 000 EUR | Latkredits

Labāks mājoklis jau šodien

Procentu gada likmes no 6,9% Kredīts līdz 25 000 € Izskatīšanas laiks no 15 min. Periods 3 mēn. – 10 gadi
Cik vēlies aizņemties?
3000
Kad plāno atdot?
36 mēn.

89.91 €/mēn.

Ikmēneša
maksājums

Procentu gada likmes no 6,9% Kredīts līdz 25 000 € Izskatīšanas laiks no 15 min. Periods 3 mēn. – 10 gadi

Kam vislabāk izmantot
remonta kredītu?

Atjaunošanai

ja nepieciešams remonts vai uzlabojumi

Lielam pirkumam

ja vajag dīvānu, sekciju vai citu lietu

Būvniecībai

nelielai pārbūvei vai būvei

Speciālista nolīgšanai

ja vajag eksperta padomu

Kāpēc Latkredits ir labākā izvēle Tev?

Kad notiek remonts, visam jābūt ātri, precīzi un saprotami, tieši to Tev nodrošināsim! Turklāt, saņemsi labāko piedāvājumu tirgū!

Mēs atbildēsim ātri; Piedāvāsim Tev labākās procentu likmes; Neprasīsim atskaites; Neprasīsim ķīlu.
Vairāk par uzņēmumu

Kā saņemt aizdevumu?

Aizpildi pieteikumu

Pieteikums nepieciešams, lai novertētu aizdevuma summu un sagatavotu piedāvājumu tieši Tev. Pieteikumu var aizpildīt mājaslapā vai filiālē.

Sagaidi lēmumu

Mūsu speciālists sazināsies ar Tevi, tiklīdz pieteikums būs izskatīts un piedāvājums sagatavots.

Paraksti līgumu

Ja piedāvājums Tev patiks, būs jāparaksta līgums. Līgumu var parakstīt elektroniski vai pieprasīt saņemt izdruku ar kurjeru.

Saņem naudu

Naudas saņemšanas ātrums atkarīgs no aizdevuma veida. Patēriņa kredīta gadījumā nauda kontā būs apmēram 30 minūšu laikā pēc līguma parakstīšanas.

Pieteikties aizdevumam

Izskatīšanas laiks no 15 min.

Pieredzē dalās mūsu klienti

Kredīts remontam - Biežākie jautājumi

Kas ir kredīts remontam?

Funkcionāls un vizuāli pievilcīgs mājoklis ir viena no galvenajām dzīves labklājības sastāvdaļām. Ar laiku ikviens mājoklis mēdz nolietoties un novecot, tādēļ aptuveni ik pēc 10-15 gadiem ikvienā mājoklī nepieciešams veikt apjomīgāku remontu. 

Mājokļa remontam nepieciešams salīdzinoši liels finansiāls ieguldījums, un tieši nepieciešamais ieguldījums ir galvenais iemesls, kas liek atturēties no remontdarbu veikšanas. 

Laika gaitā remontam nepieciešamos naudas līdzekļus iespējams sakrāt vai lēnām iegādāties visu nepieciešamo un veikt remontu pakāpeniski, savukārt kredīts remontam ir risinājums, kas ļaus ķerties klāt remontam jau uzreiz. 

Kredīts remontam ir finanšu pakalpojums, ilgtermiņa aizdevums, kas paredzēts mazākiem un lielākiem mājokļa remontdarbiem, lai uzlabotu dzīves kvalitāti. Nebanku aizdevējs Latkredits.lv piedāvā kredītu remontam līdz 25 000 eiro ar atmaksas termiņu līdz 10 gadiem. 

Tas var būt ērts risinājums gadījumā, kad ir pārliecība, ka nepieciešamos naudas līdzekļus var sakrāt, taču tā vietā, lai lēnām krātu, remontdarbi tiek īstenoti uzreiz un tiek veikta kredīta atmaksa, nevis naudas atlikšana krājkasē vai krājkontā. 

Kredīts remontam var noderēt arī tad, ja mājokļa remonts jau ir pabeigts, taču pietrūkst finanses mājokļa labiekārtošanai.

Kredīts remontam - Priekšrocības

Katram aizdevumam ir savas priekšrocības, kuras klienti novērtē un vēlas izmantot. Kredītu remontam izvēlas sekojošu iemeslu dēļ:

 • Vienkārša pieteikšanās

Bieži vien mājokļa remonts jāuzsāk nekavējoties, turklāt remonta izmaksas sākas uzreiz, brīdī, kad tiek nolemts par labu remontam. Šādos brīžos ir svarīgi, lai nauda pieejama operatīvi, t.sk. pieteikties kredītam ir vienkārši. Lai pieteiktos kredītam remontam, jāaizpilda pieteikuma forma aizdevēja mājaslapā. To var izdarīt jebkurā sev ērtā vietā un laikā, neizejot no mājas, tomēr jārēķinās, ka pieteikums tiks izskatīts aizdevēja darba laikā. 

Latkredits.lv savā mājaslapā piedāvā ļoti vienkāršu un ikvienam saprotamu formu, kurā jānorāda vēlamā summa un atmaksas termiņš, e-pasta adrese un tālruņa numurs. 

 • Garāks atmaksas termiņš

Noformējot kredītu, katru mēnesi būs jāmaksā noteikta summa. Tā kā kredītam remontam ir garāks atmaksas termiņš, tā ikmēneša maksājums ir mazāks, tādējādi kredīta remontam atmaksa var radīt mazāku budžeta slogu un uztraukumu.

 • Lielāka aizdevuma summa

Kredīts remontam ļauj aizņemties pietiekami lielu summu, lai īstenotu arī lielākus remontdarbus, piemēram, mājokļa pārbūves vai kapitālo remontu. Latkredits.lv piedāvā noformēt kredītu remontam ar aizdevuma summu līdz pat 25 000 eiro.

 • Nav nepieciešama ķīla vai galvotājs

Piesakoties kredītam remontam, nav nepieciešama ķīla vai galvotājs. Tas sniedz sava veida drošības sajūtu, jo kā garants kalpo nevis personīgais īpašums, bet gan ienākumi. Turklāt, ja nav nepieciešama ķīla vai galvotājs, pieteikuma izskatīšana un naudas saņemšana ir ātrāka. 

 • Plaša aizdevuma summas amplitūda

Kredītam remontam ir plaša aizdevuma summas amplitūda no 500 eiro līdz pat 25 000 eiro. Līdz ar to ar kredīta remontam palīdzību iespējams veikt gan mazākus, gan lielākus remontdarbus, sākot no mēbeļu iegādes un beidzot ar pārbūves darbiem. To īstenošanai var aizņemties sev nepieciešamo summu, tādējādi izvairoties no pārmērīga budžeta sloga.

 • Zināms precīzs atmaksas termiņš un apjoms

Piesakoties kredītam remontam, ir skaidri zināms, kuros datumos jāveic ikmēneša kredītmaksājums, kad jāveic pilnas summas atmaksa un kāds ir maksājumu apjoms, līdz ar to iespējams plānot savas finanses.

 • Nav nepieciešama pirmā iemaksa

Aizņemoties lielu naudas summu, var būt nepieciešams veikt pirmo iemaksu, kas visbiežāk ir 10-15% no aizdevuma kopsummas. 

Noformējot kredītu remontam, pirmā iemaksa nav nepieciešama, tādējādi aizņemties un uzsākt remontdarbus var arī tad, ja konkrētajā brīdī nav lieku naudas līdzekļu.

 • Nav nepieciešama remontdarbu un to tāmes saskaņošana

Piesakoties kredītam remontam, nav nepieciešams saskaņot remontdarbus vai to tāmi, t.sk. izmaksu sadārdzināšanos ar aizdevēju, kā tas var būt jāveic ar banku. Tas nozīmē, ka naudas saņemšana ir ātrāka un, saņemot kredītu remontam, var nekavējoties ķerties klāt remontdarbiem. 

 • Plašas izmantošanas iespējas

Par spīti tam, ka nosaukums ‘’kredīts remontam’’ liek domāt, ka šo kredītu var izmantot tikai remontdarbu veikšanai, patiesībā šis kredīts piemērots daudz un dažādiem ar mājokļa remontu saistītiem mērķiem.

Kādiem mērķiem klienti izvēlas kredītu remontam?

Pateicoties elastīgiem aizdevumiem un salīdzinoši lielai aizdevuma summai, kredīts remontam ir iecienīts ļoti plašam remontdarbu spektram, kā arī mājokļa remontdarbu/labiekārtošanas preču iegādei. Bieži kredīts remontam tiek izvēlēts:

 • Mājokļa atjaunošanai;
 • Kosmētiskā remonta, kapitālā remonta, dizainera remonta u.c. remonta veikšanai;
 • Mēbeļu, sadzīves tehnikas u.c. mājokļa aprīkojuma iegādei;
 • Nelielai mājokļa pārbūvei;
 • Mājoklim pieguļošās teritorijas labiekārtošanai;
 • Remontdarbu speciālista nolīgšanai u.c.

Lai arī, izmantojot kredītu remontam, Latkredits.lv neprasīs atskaites, jāatceras, ka ikviens aizdevums, tai skaitā kredīts remontam ir nopietnas finansiālas saistības, kuras jāuztver ar lielu atbildību. 

Piesakoties kredītam remontam, nepieciešams rūpīgi izvērtēt, kādam mērķim tas nepieciešams – tas palīdzēs saprast, vai kredīts remontam ir piemērots risinājums. Kredīts remontam nav paredzēts īrēta mājokļa remontdarbiem - lai varētu saņemt kredītu remontam, mājoklim jābūt kredītņēmēja īpašumā. 

Kredītu remontam vajadzētu izmantot, kad ir pārliecība par to, ka būs iespējams izpildīt aizdevēja prasības attiecībā uz formalitātēm un kredītu varēs godprātīgi atmaksāt.