Kredīts Uzņēmumam līdz 200 000 €

Arī Tavs uzņēmums grib augt!

Procentu gada likmes no 7% Kredīts līdz 200 000 € Izskatīšanas laiks no 1 dienas Periods 1 – 15 gadi
Cik vēlies aizņemties?
3000
Kad plāno atdot?
36 mēn.

89.91 €/mēn.

Ikmēneša
maksājums

Procentu gada likmes no 7% Kredīts līdz 200 000 € Izskatīšanas laiks no 1 dienas Periods 1 – 15 gadi

Kad izmanto aizdevumu
uzņēmumam?

Lai sāktu biznesu

ja ir ideja un vajag tikai nelielu finanšu grūdienu

Lai paplašinātu biznesu

ja viss notiek strauji un labi

Lai attīstītu biznesu

ja rodas idejas jaunām iespējām

Kāpēc Latkredits ir labākā izvēle Tev?

Jo esam finanšu eksperti un labprāt palīdzēsim ar padomu un finansiālu atbalstu, nodrošinot labas procentu likmes un izdevīgus nosacījumus.

Vairāk par uzņēmumu

Kā saņemt kredītlīniju?

Aizpildi pieteikumu

Pieteikums nepieciešams, lai novertētu aizdevuma summu un sagatavotu piedāvājumu tieši Tev. Pieteikumu var aizpildīt mājaslapā vai filiālē.

Sagaidi lēmumu

Mūsu speciālists sazināsies ar Tevi, tiklīdz pieteikums būs izskatīts un piedāvājums sagatavots.

Paraksti līgumu

Ja piedāvājums Tev patiks, būs jāparaksta līgums. Līgumu var parakstīt elektroniski vai pieprasīt saņemt izdruku ar kurjeru.

Saņem naudu

Naudas saņemšanas ātrums atkarīgs no aizdevuma veida. Patēriņa kredīta gadījumā nauda kontā būs apmēram 30 minūšu laikā pēc līguma parakstīšanas.

Pieteikties aizdevumam

Izskatīšanas laiks no 15 min.

Pieredzē dalās mūsu klienti

Kredīts uzņēmumam - Biežākie jautājumi

Kredīts uzņēmumiem - Priekšrocības

  • Ātra un ērta noformēšana

Lai noformētu kredītu uzņēmumiem, nepieciešams vien aizpildīt pieteikuma formu aizdevēja mājaslapā - tas prasīs aptuveni 5-10 minūtes Jūsu laika. To var izdarīt jebkurā sev ērtā vietā un laikā.

  • Lielāka aizdevuma naudas summa

Salīdzinot ar citiem aizdevuma veidiem, kredīts uzņēmumiem var piedāvāt lielāku aizdevuma naudas summu, tādējādi tas var palīdzēt īstenot lielus un nopietnus mērķus, piemēram, uzsākt savu uzņēmējdarbību vai investēt savā uzņēmējdarbībā, lai attīstītu to.

  • Piemērots gan maziem, gan vidējiem uzņēmumiem

Kredīts uzņēmumiem ir piemērots gan maziem, gan vidējiem uzņēmumiem, tādējādi, lai saņemtu kredītu uzņēmumiem, nav nepieciešams uzņēmējdarbībā ieguldīt personīgās finanses, lai paplašinātu uzņēmumu. 

  • Aizdevējs neizvirza savas prasības attiecībā uz uzņēmējdarbību

Uzsākot, attīstot vai paplašinot uzņēmējdarbību ar kredīta uzņēmumiem palīdzību, aizdevējs neizvirza savas prasības attiecībā uz uzņēmējdarbību, tādējādi visu uzņēmējdarbības lēmumu pieņemšana ir aizņēmēja paša rokās. 

  • Iespēja īstenot uzņēmējdarbības potenciālu uzreiz

Kredīts uzņēmumiem ir piemērots uzņēmējdarbības uzsākšanai, tādējādi iespējams īstenot uzņēmējdarbības potenciālu uzreiz, negaidot, kad tiks sakrātas nepieciešamās finanses, bet tā vietā veicot kredītmaksājumus. Tomēr atgādinām, ka iespējas godprātīgi atmaksāt kredītu uzņēmumiem jāizvērtē īpaši rūpīgi, ņemot vērā gan savu, gan uzņēmuma finansiālo situāciju. 

  • Mazāk birokrātisku procedūru

Salīdzinot ar citiem aizdevējiem, lai saņemtu kredītu uzņēmumiem nav nepieciešams prezentēt uzņēmējdarbības plānu un pierādīt uzņēmējdarbības potenciālu, tādējādi saņemt aizdevumu un īstenot mērķus iespējams ātrāk.

  • Nav nepieciešama ķīla

Noformējot kredītu uzņēmumiem, nav nepieciešama ķīla, tādējādi uzsākt, attīstīt un/vai paplašināt uzņēmējdarbību iespējams pat tad, ja konkrētajā brīdī nepieder īpašums, kurš der kā ķīla. Turklāt, tādējādi iespējams justies drošāk, jo netiek riskēts ar ķīlas īpašumtiesību zaudēšanu, kā arī saņemt aizdevumu iespējams ātrāk.

  • Ļoti individuāla pieeja

Tā kā katra situācija un uzņēmējdarbība ir atšķirīga, katrs pieteikums kredītam uzņēmumiem tiek izvērtēts ļoti individuāli, sagatavojot situācijai un uzņēmējdarbībai atbilstošu piedāvājumu.

Kredīts uzņēmumiem - Piedāvājums un nosacījumi

Kredīts uzņēmumiem paredz aizdevuma summu līdz pat 200 000 EUR ar atmaksas termiņu no 1 līdz 15 gadiem. Kredīta uzņēmumiem gada procentu likmes ir no 7%. Pieteikuma izskatīšanas un piedāvājuma sagatavošanas laiks - no 1 dienas.

Jāņem vērā, ka katra situācija ir atšķirīga, tādēļ, lai uzzinātu savas iespējas noformēt kredītu uzņēmumiem, aicinām aizpildīt pieteikuma formu, norādot patiesu informāciju par sevi un saviem ienākumiem - tas palīdzēs sagatavot individuālu piedāvājumu tieši Jums. Atgādinām, ka, noformējot kredītu uzņēmumiem, ir būtiski izvērtēt gan savu personīgo, gan uzņēmuma finansiālo situāciju un iespējas aizdevumu godprātīgi atmaksāt. 

Kas ir kredīts uzņēmumiem?

Kredīts uzņēmumiem ir naudas aizdevums, kas paredzēts uzņēmējdarbības mērķiem - uzņēmējdarbības uzsākšanai, attīstīšanai, paplašināšanai u.c. Tas var būt noderīgs gan maziem, gan vidējiem uzņēmumiem. Kredīts uzņēmumiem var būt gan īstermiņa, gan ilgtermiņa aizdevums - sākumā jāizvērtē kredīta nepieciešamība un atbilstība situācijai. Lai varētu saņemt kredītu uzņēmumiem, jābūt vecumā no 18 līdz 75 gadiem un ar regulāriem, oficiāliem ienākumiem.