Kredītlīnija - Finansiālais Risinājums Tavām Vajadzībām

Kredītlīnija - finanšu risinājums taviem mērķiem

Procentu gada likmes no 6,9% Aizdevums 500 - 25 000 € Izskatīšanas laiks no 15 min. Periods 3 - 120 mēn.
Two people doing taxes and finds it amusing Two people doing taxes and finds it amusing
Cik vēlies aizņemties?
3000
Kad plāno atdot?
36 mēn.

89.91 €/mēn.

Ikmēneša
maksājums

Procentu gada likmes no 6,9% Aizdevums 500 - 25 000 € Izskatīšanas laiks no 15 min. Periods 3 - 120 mēn.

Kredītlīnija - kad izvēlēties?

Auto vai mājokļa remontam

elastīgi līdzekļi remontdarbiem, kuru precīzas izmaksas bieži vien nav zināmas iepriekš.

Izglītībai

mācību maksas un studiju finansēšanai, nodrošinot nepārtrauktu izglītības procesu.

Neparedzētiem izdevumiem

elastīga piekļuve līdzekļiem negaidītās situācijās, ļaujot ātri reaģēt uz problēmām.

Lielākiem pirkumiem

mēbeļu, elektronikas vai citu lielāku pirkumu iegādei, sadalot izmaksas ilgākā laika periodā.

Two people doing taxes and finds it amusing Two people doing taxes and finds it amusing

Kāpēc Latkredits ir labākā izvēle tev?

Esam finanšu jomā pieredzējuši eksperti, kas ar prieku sniegs padomu un finansiālo atbalstu. Piedāvājam konkurētspējīgas procentu likmes un izdevīgus aizņēmuma nosacījumus, kas tiek pielāgoti individuālajām klientu vajadzībām. Turklāt mūsu klientu apkalpošanas standarti ir augstā līmenī, nodrošinot ātru un efektīvu procesu.

Vairāk par uzņēmumu

Kā saņemt kredītlīniju?

Aizpildi pieteikumu

Pieteikums nepieciešams, lai novertētu aizdevuma summu un sagatavotu piedāvājumu tieši Tev. Pieteikumu var aizpildīt mājaslapā vai filiālē.

Sagaidi lēmumu

Mūsu speciālists sazināsies ar Tevi, tiklīdz pieteikums būs izskatīts un piedāvājums sagatavots.

Paraksti līgumu

Ja piedāvājums Tev patiks, būs jāparaksta līgums. Līgumu var parakstīt elektroniski vai pieprasīt saņemt izdruku ar kurjeru.

Saņem naudu

Naudas saņemšanas ātrums atkarīgs no aizdevuma veida. Patēriņa kredīta gadījumā nauda kontā būs apmēram 30 minūšu laikā pēc līguma parakstīšanas.

Pieteikties aizdevumam

Izskatīšanas laiks no 15 min.

Pieredzē dalās mūsu klienti

Kredītlīnija - Biežākie jautājumi

Kas ir kredītlīnija un kā tas darbojas?

Kredītlīnija ir naudas aizdevums, kura specifika atšķiras no tradicionālajiem aizdevuma veidiem - kredītlīnija paredz, ka aizņēmējam tiek piešķirts kredītlimits, nevis uzreiz tiek izmaksāta visa aizdevuma naudas summa. Piešķirto kredītlimitu aizņēmējs var izmantot pēc vajadzības - kur, kad un cik daudz nepieciešams, procentus maksājot tikai par izmantoto naudas summu. Izmantojot piešķirto kredītlimitu, tiek noteikts minimālais ikmēneša kredītmaksājums, līdz ar to aizņēmējs pats nosaka, vai tas būs īstermiņa vai ilgtermiņa aizdevums un kādu ikmēneša kredītmaksājumu veikt.

Kredītlīnija var būt piemērots risinājums situācijās, kad ir zināms, ka būs nepieciešami finanšu līdzekļi, taču nav zināma konkrēta naudas summa, piemēram, kad tiek plānots mājokļa remonts vai ārsta apmeklējums. Šī iemesla dēļ kredītlīnija bieži tiek izmantota kā drošības spilvens, lai vajadzības gadījumā finanšu līdzekļi būtu pieejami ātri.

Kādi ir galvenie kredītlīnijas saņemšanas nosacījumi?

Lai varētu saņemt kredītlīniju, jāatbilst vairākiem nosacījumiem:

 • Vecumā no 18 līdz 75 gadiem;
 • Pastāvīgs Latvijas Republikas iedzīvotājs.
 • Ar regulāriem un oficiāliem ienākumiem;
 • Ar derīgu tālruņa numuru un e-pasta adresi;
 • Ar bankas kontu kādā no Latvijas komercbankām;
 • Ar pozitīvu kredītvēsturi.

Jāņem vērā, ka katra situācija ir atšķirīga, tādēļ, lai uzzinātu savas iespējas noformēt kredītlīniju, aicinām aizpildīt pieteikuma formu, norādot patiesu informāciju par sevi un saviem ienākumiem - tas palīdzēs sagatavot individuālu piedāvājumu tieši Jums. Atgādinām, ka, izmantojot piešķirto kredītlimitu, ir būtiski izvērtēt mērķi, kādam tas tiks izmantots un nepieciešamo finanšu līdzekļu apmēru.

Kredītlīnija - Priekšrocības

 • Ātra un ērta pieteikšanās

Lai pieteiktos kredītlīnijai, nepieciešams vien aizpildīt pieteikuma formu aizdevēja mājaslapā - tas prasīs aptuveni 5-10 minūtes Jūsu laika. To var izdarīt jebkurā sev ērtā vietā un laikā.

 • Iespējams brīvi kontrolēt piešķirtā kredītlimita izmantošanu

Aizņēmējs var brīvi kontrolēt piešķirtā kredītlimita izmantošanu - kur, kad un cik daudz nepieciešams. Ja finanšu līdzekļi konkrētajā brīdī nav nepieciešami, piešķirto kredītlimitu var neizmantot.

 • Iespējams brīvi kontrolēt aizdevuma atmaksu

Piešķirot kredītlimitu, aizdevējs nosaka tikai minimālo ikmēneša kredītmaksājumu, tādējādi aizņēmējs var brīvi kontrolēt aizdevuma atmaksu, atkarībā no savām finansiālajām iespējām - aizņēmējs var veikt tikai minimālo maksājumu vai arī atmaksāt aizdevumu ātrāk, tādējādi ietaupot uz procentu rēķina.

 • Procenti jāmaksā tikai par izmantoto naudas summu

Procenti jāmaksā tikai par izmantoto naudas summu - kamēr piešķirtais kredītlimits netiek izmantots, nav nekādu izmaksu.

 • Iespējams aizņemties no jauna bez atkārtotas pieteikuma pildīšanas

Ja kādu iemeslu dēļ radīsies vajadzība aizņemties vēlreiz, nebūs atkārtoti jāpilda pieteikums - piešķirtais kredītlimits aizņēmējam pieejams tik ilgi, kamēr vien tas tiek iztērēts.

 • Var kalpot kā drošības spilvens

Kredītlīnija bieži tiek izmantota kā finansiālās drošības spilvens, jo vajadzības gadījumā iespējams ātri saņemt nepieciešamos finanšu līdzekļus - atliek vien pārskaitīt no piešķirtā kredītlimita nepieciešamo naudas summu uz savu bankas kontu.

 • Var palīdzēt īstenot dažādas ieceres vienlaicīgi

Pieejamo kredītlimitu iespējams izmantot gan visu uzreiz, gan pa daļām, piemēram, vienu daļu no tā veltot sadzīves tehnikas remontam, savukārt otru - ārsta apmeklējumam.

 • Nav nepieciešama ķīla

Lai noformētu kredītlīniju, nav nepieciešama ķīla, tādējādi iegūt nepieciešamos finanšu līdzekļus iespējams pat tad, ja konkrētajā brīdī nepieder īpašums, kurš der kā ķīla. Turklāt, tādējādi iespējams justies drošāk, jo netiek riskēts ar ķīlas īpašumtiesību zaudēšanu, kā arī saņemt aizdevumu iespējams ātrāk.

 • Ļoti individuāla pieeja

Tā kā katra situācija ir atšķirīga, katrs pieteikums kredītlīnijai tiek izvērtēts ļoti individuāli, sagatavojot situācijai atbilstošu piedāvājumu.