Ātrais Kredīts Internetā: Tavs Finanšu Atbalsts

Ātrais kredīts - Taviem mērķiem

Procentu gada likmes no 6,9% Aizdevums 500 - 25 000 € Izskatīšanas laiks no 15 min. Periods 3 - 120 mēn.
Couple running Couple running
Cik vēlies aizņemties?
3000
Kad plāno atdot?
36 mēn.

89.91 €/mēn.

Ikmēneša
maksājums

Procentu gada likmes no 6,9% Aizdevums 500 - 25 000 € Izskatīšanas laiks no 15 min. Periods 3 - 120 mēn.

Kad izvēlēties
ātro kredītu?

Neparedzētiem izdevumiem

sabojātai sadzīves tehnikai vai automašīnas remontam

Medicīnas pakalpojumiem

steidzamai ārstēšanai, medikamentiem

Rēķinu apmaksai

kavētiem rēķiniem

Lielākiem pirkumiem

mēbeļu, elektronikas iegādei, mācībām

Man gestures ok Man gestures ok

Kāpēc Latkredits ir labākā izvēle tev?

Pieredze: Mums ir ilggadēja pieredze finanšu jomā. Zināšanas: Mēs labi pārzinām kredītu tirgu un spējam atrast Tev izdevīgāko piedāvājumu. Uzticamība: Esam godīgi un uzticami partneri.
Vairāk par uzņēmumu

Kā saņemt kredītlīniju?

Aizpildi pieteikumu

Pieteikums nepieciešams, lai novertētu aizdevuma summu un sagatavotu piedāvājumu tieši Tev. Pieteikumu var aizpildīt mājaslapā vai filiālē.

Sagaidi lēmumu

Mūsu speciālists sazināsies ar Tevi, tiklīdz pieteikums būs izskatīts un piedāvājums sagatavots.

Paraksti līgumu

Ja piedāvājums Tev patiks, būs jāparaksta līgums. Līgumu var parakstīt elektroniski vai pieprasīt saņemt izdruku ar kurjeru.

Saņem naudu

Naudas saņemšanas ātrums atkarīgs no aizdevuma veida. Patēriņa kredīta gadījumā nauda kontā būs apmēram 30 minūšu laikā pēc līguma parakstīšanas.

Pieteikties aizdevumam

Izskatīšanas laiks no 15 min.

Pieredzē dalās mūsu klienti

Ātrais kredīts - Biežākie jautājumi

Kas ir ātrais kredīts un kā tas darbojas?

Ātrais kredīts (dēvēts arī par īstermiņa kredītu, SMS kredītu) ir naudas aizdevums, kas piemērots situācijās, kurās steidzami nepieciešami papildu finanšu līdzekļi. Tas ir piemērots maziem un neparedzētiem tēriņiem, jo maksimālā ātrā kredīta aizdevuma summa ir salīdzinoši neliela un maksimālais atmaksas termiņš - salīdzinoši īss. Tā kā ātrā kredīta atmaksas termiņš ir salīdzinoši īss, iespējas godprātīgi atmaksāt ātro kredītu jāizvērtē īpaši rūpīgi.

Kādi ir galvenie ātrā kredīta saņemšanas nosacījumi?

Lai varētu saņemt ātro kredītu, jāatbilst vairākiem nosacījumiem:

 • Vecumā no 18 līdz 75 gadiem;
 • Pastāvīgs Latvijas Republikas iedzīvotājs.
 • Ar pietiekamiem un oficiāliem ienākumiem;
 • Ar derīgu tālruņa numuru un e-pasta adresi;
 • Ar bankas kontu kādā no Latvijas komercbankām.

Jāņem vērā, ka katra situācija ir atšķirīga, tādēļ, lai uzzinātu savas iespējas noformēt ātro kredītu, aicinām aizpildīt pieteikuma formu, norādot patiesu informāciju par sevi un saviem ienākumiem - tas palīdzēs sagatavot individuālu piedāvājumu tieši Jums. Atgādinām, ka ātrā kredīta atmaksas termiņš ir salīdzinoši īss, tādēļ ir būtiski salāgot to ar ikmēneša ienākumiem un citiem izdevumiem, izvērtējot savas iespējas to godprātīgi atmaksāt.

Ātrie Kredīti - Priekšrocības

 • Ātra un ērta pieteikšanās

Lai pieteiktos ātrajam kredītam, nepieciešams vien aizpildīt pieteikuma formu aizdevēja mājaslapā - tas prasīs aptuveni 5-10 minūtes Jūsu laika. To var izdarīt jebkurā sev ērtā vietā un laikā.

 • Iespējams pieteikties jebkurā diennakts laikā

Ir tēriņi, kuri nevar gaidīt, savukārt ātrajam kredītam iespējams pieteikties jebkurā diennakts laikā. Turklāt aizdevēji bieži izsniedz ātros kredītus arī brīvdienās un svētku dienās.

 • Iespējams ātri saņemt nepieciešamos finanšu līdzekļus

Kā iespējams nojaust pēc nosaukuma, ātro kredītu iespējams saņemt ātri - vairumā gadījumu finanšu līdzekļus savā bankas kontā iespējams saņemt aptuveni 15 minūtes pēc līguma parakstīšanas.

 • Var palīdzēt segt steidzamus tēriņus

Var būt situācijas, kad steidzami nepieciešams veikt kādu svarīgu pirkumu, taču nedaudz pietrūkst. Ātrais kredīts ir ātrs risinājums, kā iegūt nepieciešamos finanšu līdzekļus, lai segtu steidzamus tēriņus, piemēram, apmaksātu kādu rēķinu, ārsta apmeklējumu u.c.

 • Vienkārši nosacījumi

Salīdzinot ar citiem aizdevuma veidiem, ātrajam kredītam ir vienkārši saņemšanas nosacījumi - galvenokārt svarīgi, lai aizņēmējam ir pietiekami un oficiāli ienākumi.

 • Nav nepieciešams norādīt aizdevuma mērķi

Lai noformētu ātro kredītu, nav nepieciešams norādīt aizdevuma mērķi, tādējādi izsniegtos finanšu līdzekļus aizņēmējs var izmantot brīvi pēc saviem ieskatiem.

 • Nav nepieciešama ķīla

Lai noformētu ātro kredītu, nav nepieciešama ķīla, tādējādi iegūt nepieciešamos finanšu līdzekļus iespējams pat tad, ja konkrētajā brīdī nepieder īpašums, kurš der kā ķīla. Turklāt, tādējādi iespējams justies drošāk, jo netiek riskēts ar ķīlas īpašumtiesību zaudēšanu, kā arī saņemt aizdevumu iespējams ātrāk.