FAQ - Biežāk Uzdotie Jautājumi | Latkredits

Meklē atbildi šeit!

Zemāk atradīsi atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Iespējams, ka starp tiem ir atbilde arī uz Tavu jautājumu!

Kredīta saņemšana

Vai kredītam nepieciešams galvotājs?

Mūsu speciālisti izskatīs Tavu situāciju un informēs par galvotāja nepieciešamību. Vienmēr varam piedāvāt iespēju izskatīt aizdevuma noformēšanu ar nekustamā īpašuma nodrošinājumu. Uzzināt vairāk par aizdevumu pret ķīlu >>>

Kādi ir kredīta pieteikuma iesniegšanas nosacījumi?

Lai saņemtu aizdevumu, Tev ir jābūt vecumā no 18 līdz 75 gadiem un ar regulāriem, oficiāliem ienākumiem.

Vai ir iespējams saņemt kredītu, ja ir negatīva kredītvēsture?

Gadījumā, ja ir bijuši parādi, kas kādreiz nodoti piedziņai, bet ir atmaksāti, kredītu iespējams saņemt arī bez ķīlas. Ar aktīviem parādiem, kas nodoti piedziņai, aizdevums piejams tikai pret ķīlu. Kā ķīla var kalpot nekustamais īpašums. 

Vai naudas izmaksa uz manu bankas kontu ir ātra?

Nauda tiek ieskaitīta Tavā bankas kontā sākot ar vienu stundu līdz vienas darba dienas laikā no līguma parakstīšanas.  Svarīgs faktors ir cikos parakstīsi kreditēšanas līgumu un kurā bankā gaidi pārskaitījumu.

Vai es varu saņemt aizdevumu, ja man nav konta Latvijas bankā?

Gadījumā, ja Tev nav izveidots norēķinu konts kādā no Latvijas bankām, varam izskatīt Tavu pieteikumu kredītam ar nekustamā īpašuma nodrošinājumu. Vairāk par šo aizdevuma veidu vari uzzināt šeit

Kā notiek līguma parakstīšana?

Patēriņa kredītiem, līgumu parakstīšanai piedāvajam pie Tevis nogādāt ar kurjera starpniecību. Šis pakalpojums ir bezmaksas. Kā arī varam to darīt uz vietas kādā no mūsu filiālēm.

Vai varu saņemt aizdevumu, ja strādāju ārzemēs?

Gadījumā, ja Tev ieskaita darba algu norēķinu kontā kādā no Latvijas bankām, mēs varam izskatīt Tavas aizdevuma iespējas. Ja alga ienāk ārvalstu norēķinu kontā, varam izskatīt aizdevuma iespējas pret nekustamā īpašuma ķīlu.

Iesniedzot aizdevuma pieteikumu, lūdzam pievienot:
- sava algas konta pārskatu PDF formātā par gadu, 
- valsts iestādes izziņu par Taviem ienākumiem un nomaksātiem nodokļiem valstī, kurā strādā (Latvijā tā būtu VSAA izziņa),
- skenētu darba līgumu, ja tas ir pieejams.

Kā es varu aizpildīt pieteikumu kredītam?

Pieteikties aizdevumam Tu vari, izmantojot mūsu mājaslapu – Latkredits.lv.

— Tev jāizvēlas aizdevuma veids – tas var būt patēriņa kredīts, kredīts remontam, auto kredīts, kredīts nekustamā īpašuma iegādei, kredītu apvienošana vai pārkreditācija, kā arī kredīts ar NĪ nodrošinājumu.

— Pēc tam kredīta kalkulatorā ievadi sev nepieciešamo summu un aizdevuma termiņu, norādi savu e-pasta adresi  un tālruņa numuru.

— Tad noklikšķini uz pogas "Pieteikties" un izpildi ekrānā redzamos norādījumus.

Ja Tev ir kādi jautājumi pieteikuma aizpildīšanas procesā, zvani pa tālruni 29027027 un mēs ar prieku palīdzēsim!

Pieteikuma izskatīšana

Kas notiek pēc pieteikuma iesniegšanas?

Tavu pieteikumu izskatīs mūsu kredītspeciālisti, kuri sagatavos Tev izdevīgāko un piemērotāko piedāvājumu. Ja kredīts ir nepieciešams steidzami vai 2 darba dienu laikā nesaņēmi no mums SMS, zvanu vai e-pastu par savu pieteikumu - droši zvani mums pa tālruni 29027027!

Cik ilgā laikā ir iespējams saņemt lēmumu par kredīta piešķiršanu?

Kredīta pieteikuma izskatīšana var ilgt no 15 minūtēm līdz 1 darba dienai, atkarībā no kredīta veida.

Vai pirms pieteikšanās auto kredītam ir jāizvēlas konkrēts auto?

Auto iespējams izvēlēties un iegādāties pēc kredīta līguma parakstīšanas 60 dienu laikā.

Vai aizpildot pieteikumu pēc tam ir iespēja atteikties no piedāvājuma saņemšanas?

Jā, protams, Tev ir tiesības atsaukt savu pieteikumu. Kredītsaistības rodas tikai pēc līguma parakstīšanas. Atgādinam, ka pirms stāšanās kredītsaistībās, ir svarīgi izvērtēt iespējas atmaksāt savu aizdevumu!

Kādi dokumenti nepieciešami pieteikuma izskatīšanai?

Patēriņa kredītiem nepieciešams konta pārskats par pēdējiem 6 mēnešiem PDF formātā. Ja nezini, kā to izdarīt, sazinies ar mūsu speciālistiem un viņi nosūtīs Tev instrukciju kā to var izdarīt attiecīgajā bankā.

Kādi dokumenti jāiesniedz Kredīta ar nekustamā īpašuma ķīlu izskatīšanai?

Kredītiem ar nekustamā īpašuma ķīlu, nepieciešamo dokumentu kopums var atšķirties atbilstoši īpašuma veidam, bet pilns dokumentu saraksts ir šāds:

- īpašuma zemesgrāmatas kopija,

- īpašuma fotogrāfijas (iekšpuse, ārpuse),

- informācija par visām kredītsaistībām - kredītiestādes nosaukums un summas (arī hipotēkas kredīts),

- visu aktīvo norēķinu kontu pārskati par pēdējiem 6 mēnešiem PDF formātā bez filtriem, izraksts no kredītvēstures datu bāzes,

- VSAA izziņa par Taviem oficiālajiem ienākumiem.

Kredītu apvienošana

Vai ir iespējams apvienot vairākus kredītus vienā maksājumā?

Mēs varam palīdzēt nokārtot esošo ātro kredītu, patēriņa un auto kredītu apvienošanu vienā maksājumā. Apvienot ir iespējams arī bankas izsniegtos aizdevumus.

Kāds ir process kredītu apvienošanai?

Pēc pieteikuma aizpildīšanas ar Tevi sazināsies kredīta speciālists, kurš sagatavos individuālu piedāvājumu Tavu kredītu apvienošanai. Pēc kredīta līguma parakstīšanas savā kontā saņemsi naudu visu saistību dzēšanai un turpmākos maksājumus pārskaitīsi tikai vienam kreditoram. Apvienojot, Tu ietaupi uz procentu maksājumiem un ātrāk nomaksāsi kredītu.

Konta pārskats

Kāpēc man ir jāiesūta konta pārskats?

Mums ir nepieciešams konta pārskats, lai varētu izvērtēt Tavu maksātspēju un sagatavot labāko piedāvājumu tieši Tev.

Ko man darīt, ja es nelietoju internetbanku?

Tev jādodās uz savu banku un jālūdz, lai bankas darbinieks sagatavo bankas konta pārskatu par pēdējiem 6 mēnešiem un tas jānosūta mums.

Ko man darīt, ja saņemu pensiju pastā un nelietoju internetbanku?

Tev jādodās uz pastu un jālūdz, lai pasta darbinieks sagatavo bankas konta pārskatu par pēdējiem 6 mēnešiem. Konta pārskata katrai lapai ir jābūt apzīmogotai un parakstītai. Iegūto konta pārskatu ieskenē vai nofotografē un nosūti mums uz e-pastu.

Ko man darīt, ja es nemāku sagatavot bankas konta pārskatu?

Izvēlies savu banku un skaties, kā sagatavot un augšuplādēt savu bankas konta pārskatu/s PDF formātā par pēdējiem 6 mēnešiem.

Vispārīgā informācija

Vai aizdevumu ir iespējams dzēst pirms termiņa?

Jā. Tev ir tiesības nomaksāt kredītu ātrāk par līgumā norādīto termiņu un procentu maksājumi jāveic līdz ir nomaksāta kredīta pamatsumma, šajā gadījumā netiek piemērotas soda sankcijas.

Kādēļ man nepieciešama VSAA isziņa un kur to var iegūt?

VSAA izziņa ir nepieciešama gadījumos, ja konta pārskatā nav redzama alga. VSAA izziņu varat iegūt elektroniski https://latvija.lv/lv/Epakalpojumi/EP222/Apraksts.

Neatrodi atbildi?

Dod mums ziņu, ar prieku atbildēsim!

Sazinies ar mums