Pārkreditācija – Tie Ir Izdevīgāki Nosacījumi!

Pārkreditācija – tie ir izdevīgāki nosacījumi!

Procentu gada likmes no 6,9% Summai līdz 25 000 € Izskatīšanas laiks no 15 min. Periods 3 mēn. – 10 gadi
Cik vēlies aizņemties?
3000
Kad plāno atdot?
36 mēn.

89.91 €/mēn.

Ikmēneša
maksājums

Procentu gada likmes no 6,9% Summai līdz 25 000 € Izskatīšanas laiks no 15 min. Periods 3 mēn. – 10 gadi

Kāpēc pārkreditēt?

Samazināts maksājums

ikmēneša maksājums samazināsies

Labāki procenti

piemeklēsim labākas procentu likmes

Ērtāka kontrole

pielāgosim termiņus Tev

Kāpēc Latkredits ir labākā izvēle Tev?

Sadarbojamies ar visām kredītiestādēm Latvijā, zinām visus noteikumus, tāpēc spējam izvēlēties labāko piedāvājumu Tev!

Vairāk par uzņēmumu

Kā saņemt kredītlīniju?

Aizpildi pieteikumu

Pieteikums nepieciešams, lai novertētu aizdevuma summu un sagatavotu piedāvājumu tieši Tev. Pieteikumu var aizpildīt mājaslapā vai filiālē.

Sagaidi lēmumu

Mūsu speciālists sazināsies ar Tevi, tiklīdz pieteikums būs izskatīts un piedāvājums sagatavots.

Paraksti līgumu

Ja piedāvājums Tev patiks, būs jāparaksta līgums. Līgumu var parakstīt elektroniski vai pieprasīt saņemt izdruku ar kurjeru.

Saņem naudu

Naudas saņemšanas ātrums atkarīgs no aizdevuma veida. Patēriņa kredīta gadījumā nauda kontā būs apmēram 30 minūšu laikā pēc līguma parakstīšanas.

Pieteikties aizdevumam

Izskatīšanas laiks no 15 min.

Pieredzē dalās mūsu klienti

Pārkreditācija - Biežākie jautājumi

Kas ir kredītu pārkreditācija?

Kredītu pārkreditācija (dēvēta arī par kredītu apvienošanu) ir finanšu pakalpojums, kas paredzēts vairāku esošu kredītu apvienošanai vienā, ilgtermiņa aizdevumā ar izdevīgākiem aizdevuma nosacījumiem. Tas var būt risinājums situācijās, kad kādu iemeslu dēļ radušās problēmas atmaksāt esošos kredītus, kļuvis sarežģīti pārvaldīt esošos kredītus, pasliktinājusies finansiālā situācija un/vai tiek secināts, ka pārkreditācija var piedāvāt izdevīgākus nosacījumus nekā tie ir katram kredītam atsevišķi. Kredītu pārkreditācija var palīdzēt laicīgi izvairīties no kredītu atmaksas problēmām un kredītvēstures sabojāšanas, tādējādi izvairoties no nopietnākām problēmām, piemēram, tiesvedības.

Tomēr kredītu pārkreditācija nenozīmē esošo kredītsaistību izbeigšanu. Novērtējot aizņēmēja situāciju, t.sk. kredītu skaitu, specifiku un nosacījumus, aizdevējs sagatavo individuālu piedāvājumu. Piesakoties kredītu pārkreditācijai, starp aizdevēju un aizņēmēju tiek noslēgts jauns līgums ar jauniem aizdevuma nosacījumiem. Pēc līguma parakstīšanas aizņēmējs saņems naudu visu saistību dzēšanai un turpmāk aizņēmējam būs jāveic tikai viens ikmēneša kredītmaksājums vienam aizdevējam. Lai varētu veikt kredītu pārkreditāciju, jābūt vecumā no 18 līdz 75 gadiem un ar regulāriem, oficiāliem ienākumiem, kā arī apvienot var līdz 10 dažādiem kredītiem - gan nebanku, gan banku.

Pārkreditācija - Piedāvājums un nosacījumi

Kredītu pārkreditācija piemērota summai līdz 25 000 EUR ar atmaksas termiņu no 3 līdz 120 mēnešiem. Kredītu pārkreditācijas gada procentu likme ir no 6,9%. Pieteikuma izskatīšanas un piedāvājuma sagatavošanas laiks - no 15 minūtēm. 

Jāņem vērā, ka katra situācija ir atšķirīga, tādēļ, lai uzzinātu savas iespējas veikt kredītu pārkreditāciju, aicinām aizpildīt pieteikuma formu, norādot patiesu informāciju par sevi, saviem ienākumiem un esošajiem kredītiem - tas palīdzēs sagatavot individuālu piedāvājumu tieši Jums. Atgādinām, ka, veicot kredītu pārkreditāciju, ir būtiski izvērtēt esošo situāciju un potenciālos kredītu pārkreditācijas ieguvumus.

Pārkreditācija - Priekšrocības

  • Ātra un ērta pieteikšanās

Lai pieteiktos kredītu pārkreditācijai, nepieciešams vien aizpildīt pieteikuma formu aizdevēja mājaslapā - tas prasīs aptuveni 5-10 minūtes Jūsu laika. To var izdarīt jebkurā sev ērtā vietā un laikā.

  • Iespēja apvienot dažādus kredītus no dažādiem aizdevējiem

Lai veiktu kredītu pārkreditāciju, esošajiem kredītiem nav jābūt noformētiem pie viena aizdevēja un nav jābūt ar vienādiem nosacījumiem - iespējams apvienot gan nebanku, gan banku izsniegtos ātros kredītus, patēriņa kredītus un auto kredītus.

  • Garāks atmaksas termiņš

Veicot kredītu pārkreditāciju, visi esošie kredīti tiek apvienoti vienā, ilgtermiņa aizdevumā ar garāku atmaksas termiņu nekā tas ir katram kredītam atsevišķi, tādējādi ikmēneša kredītmaksājums ir mazāks un rada mazāku budžeta slogu.

  • Var būt zemākas procentu likmes

Veicot kredītu pārkreditāciju, starp aizdevēju un aizņēmēju tiek noslēgts jauns līgums ar jauniem aizdevuma nosacījumiem, un kredītu pārkreditācija bieži piedāvā zemākas procentu likmes. Savukārt zemākas procentu likmes var ievērojami samazināt kopējo atmaksājamo aizdevuma summu, īpaši, ja tiek noformēta liela aizdevuma summa. 

  • Vienkāršāka kredītu pārvaldība

Vairākiem esošiem kredītiem var atšķirties gan aizdevēji, gan ikmēneša maksājumu summas un termiņi, savukārt, veicot kredītu apvienošanu, aizņēmējam turpmāk jāveic tikai viens ikmēneša kredītmaksājums vienam aizdevējam. Tas ievērojami atvieglo kredītu pārvaldību un mazina risku, ka kādu iemeslu dēļ kāds kredītmaksājums vai kāds cits regulārais maksājums tiks aizmirsts, tādējādi nejauši iedzīvojoties nopietnākās problēmās.

  • Iespēja saglabāt pozitīvu kredītvēsturi

Kredītu pārkreditācija var palīdzēt jau laicīgi risināt kredītu atmaksas problēmas, tādējādi ļaujot saglabāt pozitīvu kredītvēsturi un izvairīties no nopietnākām problēmām, piemēram, tiesvedības.

  • Nav nepieciešama ķīla

Lai veiktu kredītu pārkreditāciju, nav nepieciešama ķīla, tādējādi risināt potenciālās kredītu atmaksas problēmas iespējams pat tad, ja konkrētajā brīdī nepieder īpašums, kurš der kā ķīla. Turklāt, tādējādi iespējams justies drošāk, jo netiek riskēts ar ķīlas īpašumtiesību zaudēšanu, kā arī apvienot kredītus iespējams ātrāk.

  • Ļoti individuāla pieeja

Tā kā katra situācija un esošie kredīti, to nosacījumi ir atšķirīgi, katrs pieteikums kredītu pārkreditācijai tiek izvērtēts ļoti individuāli, sagatavojot situācijai atbilstošu piedāvājumu.