Kredīts Pret Ķīlu - Taviem Lielajiem Mērķiem Līdz 200 000 €

Aizdevums Taviem lielajiem mērķiem

Procentu gada likmes no 2% Kredīts līdz 200 000 € Izskatīšanas laiks no 30 min Periods 1 – 30 gadi
Cik vēlies aizņemties?
3000
Kad plāno atdot?
36 mēn.

89.91 €/mēn.

Ikmēneša
maksājums

Procentu gada likmes no 2% Kredīts līdz 200 000 € Izskatīšanas laiks no 30 min Periods 1 – 30 gadi

Kad izmanto nekustamā īpašuma
aizdevumu ar ķīlu?

Mājas, dzīvokļa iegādei

kad nepieciešama liela summa uzreiz

Kredītu apvienošanai

kad jāsakārto kredītsaistības un jāsamazina maksājumi

Transporta iegādei

auto, moto vai traktortehnikai

Lielam remontam

ja nepieciešama pārbūve vai lieli uzlabojumi

Kāpēc Latkredits ir labākā izvēle Tev?

Jo mēs cienām Tavus lēmumus un darīsim visu, lai nodrošinātu labas procentu likmes, labu atmaksas termiņu un individuālu pieeju. Apsolam, ka:

respektēsim katru gadījumu; izskatīsim pieprasījumu iespējami ātri; vērtēsim katru pieprasījumu individuāli; piedāvāsim labu atmaksas termiņu; piedāvāsim zemas procentu likmes.
Vairāk par uzņēmumu

Kā saņemt kredītlīniju?

Aizpildi pieteikumu

Pieteikums nepieciešams, lai novertētu aizdevuma summu un sagatavotu piedāvājumu tieši Tev. Pieteikumu var aizpildīt mājaslapā vai filiālē.

Sagaidi lēmumu

Mūsu speciālists sazināsies ar Tevi, tiklīdz pieteikums būs izskatīts un piedāvājums sagatavots.

Paraksti līgumu

Ja piedāvājums Tev patiks, būs jāparaksta līgums. Līgumu var parakstīt elektroniski vai pieprasīt saņemt izdruku ar kurjeru.

Saņem naudu

Naudas saņemšanas ātrums atkarīgs no aizdevuma veida. Patēriņa kredīta gadījumā nauda kontā būs apmēram 30 minūšu laikā pēc līguma parakstīšanas.

Pieteikties aizdevumam

Izskatīšanas laiks no 15 min.

Pieredzē dalās mūsu klienti

Kredīts pret ķīlu - Biežākie jautājumi

Kredīts pret ķīlu - Priekšrocības

  • Ātra un ērta noformēšana

Lai noformētu kredītu pret ķīlu, nepieciešams vien aizpildīt pieteikuma formu aizdevēja mājaslapā - tas prasīs aptuveni 5-10 minūtes Jūsu laika. To var izdarīt jebkurā sev ērtā vietā un laikā.

  • Var būt zemākas procentu likmes

Tā kā ķīla aizdevējam kalpo kā sava veida garants, kredītam pret ķīlu var būt zemākas procentu likmes. Savukārt zemākas procentu likmes var ievērojami samazināt kopējo atmaksājamo aizdevuma summu, īpaši, ja tiek noformēta liela aizdevuma summa. 

  • Lielāka aizdevuma naudas summa

Salīdzinot ar citiem aizdevuma veidiem, ilgtermiņa kredīts pret ķīlu var piedāvāt lielāku aizdevuma naudas summu, tādējādi tas var palīdzēt īstenot lielus un nopietnus mērķus, piemēram, iegādāties nekustamo īpašumu vai uzsākt savu uzņēmējdarbību.

  • Iespēja iegūt nepieciešamos līdzekļus ar sabojātu kredītvēsturi

Tā kā ķīla aizdevējam kalpo kā sava veida garants, kredīts pret ķīlu nereti pieejams arī tiem aizņēmējiem, kuriem kādu iemeslu dēļ ir sabojāta kredītvēsture un kuriem nav iespējas noformēt tradicionālos aizdevumus. Tomēr atgādinām, ka tādā gadījumā pret aizdevumu jāizturas īpaši atbildīgi.

  • Var turpināt lietot ķīlu personīgajām vajadzībām

Kamēr aizņēmējs godprātīgi pilda uzņemtās saistības, viņš var turpināt lietot ķīlu savām personīgajām vajadzībām, tādējādi kredīts pret ķīlu neietekmē līdzšinējo ikdienas ritmu. 

  • Var palīdzēt apvienot esošos kredītus

Kredīts pret ķīlu var palīdzēt apvienot esošus kredītus, tādējādi mazinot vairāku kredītu radīto budžeta slogu un atvieglojot to pārvaldību. Tas var palīdzēt uzlabot finansiālo veselību ilgtermiņā. 

  • Ļoti individuāla pieeja

Tā kā katra situācija un ķīla ir atšķirīga, katrs pieteikums kredītam pret ķīlu tiek izvērtēts ļoti individuāli, sagatavojot situācijai un ķīlai atbilstošu piedāvājumu.

Kas ir kredīts pret ķīlu un kā tas darbojās?

Kredīts pret ķīlu ir naudas aizdevums, kas tiek izsniegts apmaiņā pret ķīlu, kuru nodrošina aizņēmējs. Kā ķīla var kalpot kustamais vai nekustamais īpašums, kas atrodas aizņēmēja īpašumā un kuru aizdevējs, veicot novērtējumu, atzīst par atbilstošu un pieņemamu. Visbiežāk kā ķīla tiek izmantots nekustamais īpašums vai auto. Ķīla kalpo kā nodrošinājums aizdevējam gadījumā, ja aizņēmējs kādu iemeslu dēļ nespēj godprātīgi atmaksāt aizdevumu. 

Novērtējot aizņēmēja piedāvāto ķīlu, aizdevējs sagatavo individuālu piedāvājumu. Parakstot līgumu, aizņēmējs var turpināt izmantot ķīlu savām personīgajām vajadzībām, tomēr nevar ar to veikt darījumus, piemēram, pārdot to. Savukārt, ja kādu iemeslu dēļ aizņēmējs vairs godprātīgi nepilda saistības, viņš zaudē īpašumtiesības uz ķīlu un aizdevējs var izmantot tiesības uz ķīlu jeb pārdot to, lai segtu atlikušo aizdevuma summu. Lai varētu saņemt kredītu pret ķīlu, jābūt vecumā no 18 līdz 75 gadiem un ar regulāriem, oficiāliem ienākumiem, kā arī jāspēj nodrošināt atbilstoša ķīla.

Kredīts pret ķīlu - Piedāvājums un nosacījumi

Kredīts pret ķīlu paredz aizdevuma summu līdz pat 200 000 EUR ar atmaksas termiņu no 1 līdz 30 gadiem. Kredīta pret ķīlu gada procentu likmes ir no 2%. Pieteikuma izskatīšanas un piedāvājuma sagatavošanas laiks - no 30 minūtēm. 

Jāņem vērā, ka katra situācija ir atšķirīga, tādēļ, lai uzzinātu savas iespējas noformēt kredītu pret ķīlu, aicinām aizpildīt pieteikuma formu, norādot patiesu informāciju par sevi, saviem ienākumiem un ķīlu - tas palīdzēs sagatavot individuālu piedāvājumu tieši Jums. Atgādinām, ka, lai arī kredīts pret ķīlu var būt pieejams ar sliktu kredītvēsturi, tādā gadījumā ir būtiski salāgot to ar ikmēneša ienākumiem un citiem izdevumiem, īpaši rūpīgi izvērtējot savas iespējas to godprātīgi atmaksāt.