Aizdevums Internetā Tavām Vajadzībām

Aizdevums taviem mērķiem

Procentu gada likmes no 6,9% Aizdevums 500 - 25 000 € Izskatīšanas laiks no 15 min. Periods 3 - 120 mēn.
Cik vēlies aizņemties?
3000
Kad plāno atdot?
36 mēn.

89.91 €/mēn.

Ikmēneša
maksājums

Procentu gada likmes no 6,9% Aizdevums 500 - 25 000 € Izskatīšanas laiks no 15 min. Periods 3 - 120 mēn.

Kad izvēlēties aizdevumu?

Automašīnas un mājokļa uzlabošanai

remontam vai uzlabojumiem, lai palielinātu to komfortu un drošību.

Izglītības finansēšanai

investīcijām personīgajā un profesionālajā izaugsmē, sedzot izmaksas par mācību maksu, apmācības kursiem un citām izglītības vajadzībām.

Steidzamiem izdevumiem

risinājums negaidītiem finansiāliem izdevumiem, nodrošinot nepieciešamos līdzekļus ārkārtas vajadzībām.

Medicīnas izdevumiem

veselības aprūpes vajadzībām, ieskaitot ārstēšanu, ķirurģiskas procedūras un medikamentus, veicinot labāku veselības stāvokli un dzīves kvalitāti.

Smiling woman gestures ok Smiling woman gestures ok

Kāpēc Latkredits ir labākā izvēle tev?

Mūsu mērķis ir sniegt klientiem izdevīgus un pieejamus finansiālos risinājumus, kas atbalsta viņu mērķu sasniegšanu. Esam apņēmušies nodrošināt pārdomātus aizdevumus, kas ir pielāgoti mūsu klientu vajadzībām, palīdzot viņiem veiksmīgi īstenot savus finansiālos plānus un ieceres.

Vairāk par uzņēmumu

Kā saņemt kredītlīniju?

Aizpildi pieteikumu

Pieteikums nepieciešams, lai novertētu aizdevuma summu un sagatavotu piedāvājumu tieši Tev. Pieteikumu var aizpildīt mājaslapā vai filiālē.

Sagaidi lēmumu

Mūsu speciālists sazināsies ar Tevi, tiklīdz pieteikums būs izskatīts un piedāvājums sagatavots.

Paraksti līgumu

Ja piedāvājums Tev patiks, būs jāparaksta līgums. Līgumu var parakstīt elektroniski vai pieprasīt saņemt izdruku ar kurjeru.

Saņem naudu

Naudas saņemšanas ātrums atkarīgs no aizdevuma veida. Patēriņa kredīta gadījumā nauda kontā būs apmēram 30 minūšu laikā pēc līguma parakstīšanas.

Pieteikties aizdevumam

Izskatīšanas laiks no 15 min.

Pieredzē dalās mūsu klienti

Aizdevums - Biežākie jautājumi

Kas ir aizdevums internetā un kā tas darbojas?

Aizdevums internetā ir naudas aizdevumus, kuru iespējams ātri un ērti noformēt internetā, aizpildot aizdevēja mājaslapā pieejamo pieteikuma formu. Noformējot aizdevumu internetā, iespējams iegūt lielākus finanšu līdzekļus uzreiz, pēc tam tos pakāpeniski atmaksājot vairāku mēnešu vai gadu laikā. Izvērtējot pieteikumu, aizdevējs sagatavo individuālu piedāvājumu - esošajai situācijai un finansiālajām iespējām piemērotu naudas summu, atmaksas termiņu, procentu likmi u.c. nosacījumus. Aizdevums internetā piemērots nopietniem mērķiem, piemēram, auto iegādei un remontam, nekustamā īpašuma iegādei un labiekārtošanai, ārsta apmeklējumam un medikamentu iegādei, izglītības apmaksai u.c.

Aizdevums internetā - Priekšrocības

 • Ātra un ērta pieteikšanās

Lai pieteiktos aizdevumam internetā, nepieciešams vien aizpildīt pieteikuma formu aizdevēja mājaslapā - tas prasīs aptuveni 5-10 minūtes Jūsu laika. To var izdarīt jebkurā sev ērtā vietā un laikā.

 • Var palīdzēt īstenot gan mazākus, gan lielākus mērķus

Aizdevums internetā var piedāvāt gan salīdzinoši nelielas, gan salīdzinoši lielas aizdevuma naudas summas, tādējādi tas ir piemērots dažādās situācijās un var palīdzēt īstenot gan mazākus, gan lielākus mērķus - sākot no sadzīves tehnikas iegādes, beidzot ar savas uzņēmējdarbības uzsākšanu.

 • Var palīdzēt segt steidzamus tēriņus

Var būt situācijas, kad steidzami nepieciešams veikt kādu lielāku pirkumu, taču ar personīgajiem finanšu līdzekļiem nepietiek. Aizdevums internetā ir ātrs risinājums, kā iegūt nepieciešamos finanšu līdzekļus, lai segtu steidzamus tēriņus, piemēram, veiktu auto remontu.

 • Mazāk birokrātisku procedūru

Lai saņemtu aizdevumu internetā, nav nepieciešams sagatavot fiziskus dokumentus -  visi nepieciešamie dokumenti tiek augšupielādēti elektroniski, tādējādi saņemt aizdevumu iespējams ātrāk. Turklāt vairumā gadījumu viss, kas nepieciešams, ir bankas konta izraksts par pēdējiem 6-12 mēnešiem, kuru iespējams pievienot automātiski, autorizējoties savā internetbankā.

 • Vienkāršāka piedāvājumu salīdzināšana

Piesakoties aizdevumam internetā, iespējams ērti un vienkārši pārbaudīt, vai atbilstat visām aizdevēja prasībām, kā arī salīdzināt dažādus piedāvājumus, lai varētu izvēlēties labāko.

 • Iespējams ātri saņemt nepieciešamos finanšu līdzekļus

Atkarībā no izvēlētā aizdevuma veida, pieteikums aizdevumam internetā tiek izskatīts aptuveni 15 minūšu laikā, un vairumā gadījumu finanšu līdzekļus savā bankas kontā iespējams saņemt jau pāris minūtes pēc līguma parakstīšanas.

 • Patīkamāka aizņemšanās pieredze

Izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, aizdevēji arvien uzlabo aizņemšanās pieredzi, lai vairotu klientu apmierinātību - tehnoloģijas ļauj aizdevējiem precizāk novērtēt aizņēmēju iespējas aizdevumu godprātīgi atmaksāt, tādējādi aizdevums internetā pieejams ātrāk un ērtāk, kā arī aizņēmējiem pieejami dažādi personalizēti piedāvājumi. Tāpat aizdevēju mājaslapās pieejami dažādi rīki, kas atvieglo pieteikšanās procesu.

 • Ļoti individuāla pieeja

Tā kā katra situācija ir atšķirīga, katrs pieteikums aizdevumam internetā tiek izvērtēts ļoti individuāli, sagatavojot situācijai atbilstošu piedāvājumu.

Kādi ir galvenie aizdevuma saņemšanas nosacījumi?

Lai varētu saņemt aizdevumu internetā, jāatbilst vairākiem nosacījumiem:

 • Vecumā no 18 līdz 75 gadiem;
 • Pastāvīgs Latvijas Republikas iedzīvotājs.
 • Ar regulāriem un oficiāliem ienākumiem;
 • Ar derīgu tālruņa numuru un e-pasta adresi;
 • Ar bankas kontu kādā no Latvijas komercbankām.

Jāņem vērā, ka katra situācija ir atšķirīga, tādēļ, lai uzzinātu savas iespējas noformēt aizdevumu internetā, aicinām aizpildīt pieteikuma formu, norādot patiesu informāciju par sevi un saviem ienākumiem - tas palīdzēs sagatavot individuālu piedāvājumu tieši Jums. Atgādinām, ka, lai arī aizdevums internetā mūsdienās pieejams ātri un ērti, tās ir nopietnas saistības, tādēļ rūpīgi jāizvērtē savas iespējas aizdevumu godprātīgi atmaksāt.