Samazini Ikmēneša Maksājumu Ar Kredītu Apvienošanu!

Samazini ikmēneša maksājumu ar kredītu apvienošanu!

Procentu gada likmes no 6,9% Līdz 10 kredītiem vienā Periods 3 –120 mēneši Izskatīšanas laiks no 15 min.
Cik vēlies aizņemties?
3000
Kad plāno atdot?
36 mēn.

89.91 €/mēn.

Ikmēneša
maksājums

Procentu gada likmes no 6,9% Kredīts līdz 25 000 € Izskatīšanas laiks no 15 min. Periods 3 mēn. – 10 gadi

Kāpēc apvienot kredītus?

Mazāks maksājums

Tev izdosies būtiski samazināt ikmēneša izdevumus kredīta atmaksai

Labāki procenti

Procentu likme var samazināties pat 5 - 10 reizes!

Ērtāka kontrole

Apvienojam līdz pat 10 līgumiem, Tev jāseko līdzi tikai vienam maksājumam

Kāpēc Latkredits ir labākā izvēle Tev?

Esam finanšu starpnieks, kas sadarbojas ar visiem kredītu devējiem Latvijā. Esam jomas celmlauži, tāpēc zinām, kā Tev piedāvājumu nodrošināt

ātri; ērti; izdevīgi.
Vairāk par uzņēmumu

Kā saņemt kredītlīniju?

Aizpildi pieteikumu

Pieteikums nepieciešams, lai novertētu aizdevuma summu un sagatavotu piedāvājumu tieši Tev. Pieteikumu var aizpildīt mājaslapā vai filiālē.

Sagaidi lēmumu

Mūsu speciālists sazināsies ar Tevi, tiklīdz pieteikums būs izskatīts un piedāvājums sagatavots.

Paraksti līgumu

Ja piedāvājums Tev patiks, būs jāparaksta līgums. Līgumu var parakstīt elektroniski vai pieprasīt saņemt izdruku ar kurjeru.

Saņem naudu

Naudas saņemšanas ātrums atkarīgs no aizdevuma veida. Patēriņa kredīta gadījumā nauda kontā būs apmēram 30 minūšu laikā pēc līguma parakstīšanas.

Pieteikties aizdevumam

Izskatīšanas laiks no 15 min.

Pieredzē dalās mūsu klienti

Kredītu apvienošana - Biežākie jautājumi

Samazini ikmēneša kredītu maksājumus ar kredītu apvienošanu

Ilgtermiņā vairāku kredītu pārvaldīšana var apgrūtināt budžeta plānošanu, turklāt tādā gadījumā arī atmaksas process ir sarežģītāks. Vienkārši, ērti un izdevīgi izmantot kredītu apvienošanu:

 • Procentu gada likmes no 6,9%

Procentu gada likme (GPL) ir aizdevuma kopējās izmaksas, kas tiek izteiktas gada procentos no aizdevuma kopsummas. Atsevišķu kredītu procentu gada likmes var būt pat 50% un vairāk, savukārt kredītu apvienošana var piedāvāt zemāku gada procentu likmi, sākot no 6,9%, tādējādi atvieglojot kredītu radīto budžeta slogu un samazinot kopējo atmaksājamo kredītu summu.

 • Līdz 10 kredītiem vienā

Ar kredītu apvienošanas palīdzību var apvienot līdz pat 10 dažādiem kredītiem vienā maksājumā, tādējādi padarot kredītsaistības pārskatāmas un atvieglojot atmaksas procesu.

 • Periods 3 –120 mēneši

Kredītu apvienošana paredz kredītu atmaksu no 3 līdz 120 mēnešiem, līdz ar to kredītu apvienošanu iespējams pielāgot dažādām situācijām, atkarībā no klienta finansiālās situācijas un iespējām.

 • Izskatīšanas laiks no 15 min

Finansiālās grūtības un finanšu slogs nav nekas patīkams, savukārt kredītu apvienošana var palīdzēt ērti un ātri samazināt budžeta slogu, jo pieteikums kredītu apvienošanai tiek izskatīts aptuveni 15 minūšu laikā.

Kas ir kredītu apvienošana?

Kredīti tiek izmantoti dažādiem mērķiem, līdz ar to tie var būt noformēti pie dažādiem kredītdevējiem. 

Daļai no kredītiem var būt ne tik izdevīgi nosacījumi, turklāt ikmēneša kredītmaksājumus var nākties veikt dažādos datumos. 

Kredītu apvienošana (saukta arī par pārkreditāciju, refinansēšanu vai restrukturizāciju) ir risinājums, kas paredz vairāku kredītu apvienošanu vienā, ilgtermiņa aizdevumā, ar vienu ikmēneša kredītmaksājumu. 

Veicot kredītu apvienošanu, starp kredītņēmēju un aizdevēju tiek noslēgts jauns līgums, t.sk. nosakot jaunus nosacījumus – atmaksas periodu, procentu likmi u.c. 

Pieteikties kredītu apvienošanai iespējams līdzīgi kā kredītam, jāatbilst konkrētiem aizdevēja nosacījumiem un tiks izvērtēts kredītņēmēja ienākumu līmenis, iespējams, tiks pieprasīta ķīla vai galvotājs. 

Kredītu apvienošana var būt noderīga, kad radušās finansiālas problēmas, kas apgrūtina esošo kredītu atmaksu vai, piemēram, kad tiek secināts, ka esošo aizdevumu nosacījumi nav izdevīgi un kredītu apvienošana var piedāvāt izdevīgākus nosacījumus. 

Šāds risinājums var palīdzēt pagarināt kredītu atmaksas termiņu, tādējādi samazinot ikmēneša kredītmaksājumu apjomu. Tāpat kredītu apvienošana ir viens no risinājumiem, ko var izmantot situācijā, kad radušās finansiālas problēmas un nav tikušas godprātīgi pildītas esošās kredītsaistības, t.i. kavēti maksājumi, un tiek meklēts veids, kā nokārtot saistības. Par spīti tam, ka kredītu apvienošana var piedāvāt izdevīgākus nosacījumus, jāatceras, ka arī tas ir finanšu pakalpojums, aizdevums, tādēļ pirms tiek pieņemt lēmums izmantot šādu pakalpojumu, vajadzētu rūpīgi izvērtēt tā nepieciešamību, piemērotību situācijai, kā arī savas iespējas godprātīgi pildīt jebkādas finansiālās saistības. 

Kredītu apvienošana - Priekšrocības

Katram finanšu pakalpojumam ir savas priekšrocības, kuras klienti novērtē un vēlas izmantot. Kredītu apvienošanu klienti izvēlas sekojošu iemeslu dēļ:

 • Viens ikmēneša kredītmaksājums

Viena no galvenajām kredītu apvienošanas priekšrocībām ir viens ikmēneša maksājums vairākiem kredītiem. Vairāki ikmēneša kredītmaksājumi var sarežģīt kredītu atmaksu, t.sk. var aizmirsties veikt maksājumu, savukārt viens ikmēneša maksājums ļauj vienkāršāk kontrolēt savas finanses.

 • Mazāks budžeta slogs

Pārvaldot vairākus kredītus vienlaicīgi, kopējā ikmēneša kredītmaksājumu summa var būt diezgan liela, tādējādi radot pamatīgu budžeta slogu. Tā kā kredītu apvienošana paredz vienu kredītmaksājumu, kura apjoms parasti ir mazāks nekā vairāku kredītmaksājumu summa, ikmēneša izdevumi ir mazāki un tādējādi mazina budžeta slogu. Tomēr tas, protams, kredītu apvienošana nenozīmē, ka kredīti uzreiz tiks dzēsti, tādēļ jau laicīgi jāapdomā, vai kopējā atmaksājamā summa un ikmēneša kredītmaksājums ir atbilstošs finansiālajai situācijai. 

 • Mierīgāka saistību izpilde

Vairāki esoši kredīti var novest pie pamatīga budžeta sloga, līdz ar to pie kavētiem kredītmaksājumiem. Šādās situācijās tiek uzsākt parādu piedziņas process, kas var radīt papildu izmaksas un novest arī pie personīgo īpašumu zaudēšanas. Tā kā kredītu apvienošana mazina budžeta slogu, tā var palīdzēt izvairīties no iepriekš minētā scenārija un padarīt kredītu atmaksas procesu mierīgāku.

 • Iespēja samazināt kopējo atmaksājamo kredītu summu

Izmantojot kredītu apvienošanu, pastāv iespēja iegūt izdevīgākus atmaksas nosacījumus, t.sk. samazināt kopējo atmaksājamo kredītu summu. Īpaši noderīga kredītu apvienošana var būt situācijās, kad tiek secināts, ka kāda no esošo kredītu procentu likmēm ir pārmērīgi augsta un kredītu apvienošana piedāvā zemāku procentu likmi. 

 • Iespēja uzlabot kredītvēsturi

Kredītvēsture ir ļoti svarīga ikvienam cilvēkam, jo no tās atkarīgas finansiālās iespējas nākotnē - ne tikai aizdevumu saņemšana, bet arī, piemēram, preces iegāde uz nomaksu. Kredītu apvienošana var palīdzēt izvairīties no ikmēneša kredītmaksājumu kavēšanas, tādējādi izvairoties sabojāt kredītvēsturi. 

 • Vienkārša noformēšana

Pieteikties kredītu apvienošanai iespējams līdzīgi kā kredītam, jebkurā sev ērtā vietā un laikā - nepieciešams vien interneta pieslēgums un viedierīce. Pieteikums tiek izskatīts aptuveni 15 minūšu laikā. 

 • Garāks atmaksas termiņš

Viens no galvenajiem faktoriem, kādēļ kredītu apvienošana ir izdevīgs risinājums, ir garāks atmaksas termiņš. Garāks atmaksas termiņš nozīmē mazāku ikmēneša kredītmaksājumu, līdz ar to mazāku mēneša budžeta slogu, kas sniedz iespēju vieglāk kontrolēt savas finanses. 

 • Risinājums neparedzētām finansiālām grūtībām

Dzīvē var gadīties dažādas neparedzētas situācijas - darba zaudēšana; ienākumu samazināšanās; slimība, kas ierobežo darbaspējas u.c. Šādas situācijas var būtiski ietekmēt spēju godprātīgi pildīt uzņemtās kredītsaistības, savukārt kredītu apvienošana var palīdzēt apvienot visus maksājumus vienā ar optimālākiem atmaksas nosacījumiem.

 • Individuāls piedāvājums

Tā kā finansiālās situācijas ir dažādas, arī iemesli, kādēļ klienti izvēlas kredītu apvienošanu, ir dažādi. Izskatot klienta pieteikumu un izvērtējot situāciju, klientam tiek izteikts individuāls piedāvājums, kas var palīdzēt konkrētajā situācijā.