Kredīts Nekustamā Īpašuma Iegādei Jau Šodien | Latkredits

Neliels īpašums - liels gandarījums, jau šodien!

Procentu gada likmes no 6,9% Kredīts līdz 25 000 € Izskatīšanas laiks no 30 min Periods 3 - 120 mēneši
Cik vēlies aizņemties?
3000
Kad plāno atdot?
36 mēn.

89.91 €/mēn.

Ikmēneša
maksājums

Procentu gada likmes no 6,9% Kredīts līdz 25 000 € Izskatīšanas laiks no 30 min Periods 3 - 120 mēneši

Kad izmanto nekustamā īpašuma kredītu?
Lai iegādātos

Vasarnīcu vai garāžu

vai citu nelielu būvi

Zemi

dārzu vai mežu

Remontu vai uzlabojumus

savai mājai, dzīvoklim vai šķūnītim

Kāpēc Latkredits ir labākā izvēle Tev?

Jo Tev būs iespēja nopirkt vai uzlabot mājokli:

bez ķīlas, ar labiem nosacījumiem, ar iespēju atmaksāt aizdevumu ātrāk.
Vairāk par uzņēmumu

Kā saņemt kredītlīniju?

Aizpildi pieteikumu

Pieteikums nepieciešams, lai novertētu aizdevuma summu un sagatavotu piedāvājumu tieši Tev. Pieteikumu var aizpildīt mājaslapā vai filiālē.

Sagaidi lēmumu

Mūsu speciālists sazināsies ar Tevi, tiklīdz pieteikums būs izskatīts un piedāvājums sagatavots.

Paraksti līgumu

Ja piedāvājums Tev patiks, būs jāparaksta līgums. Līgumu var parakstīt elektroniski vai pieprasīt saņemt izdruku ar kurjeru.

Saņem naudu

Naudas saņemšanas ātrums atkarīgs no aizdevuma veida. Patēriņa kredīta gadījumā nauda kontā būs apmēram 30 minūšu laikā pēc līguma parakstīšanas.

Pieteikties aizdevumam

Izskatīšanas laiks no 15 min.

Pieredzē dalās mūsu klienti

Nekustamā īpašuma kredīts - Biežākie jautājumi

Kas ir nekustamā īpašuma kredīts?

Nekustamā īpašuma kredīts ir naudas aizdevums, kas tiek izsniegts noteiktam mērķim - nekustamā īpašuma labiekārtošanai un remontam, neliela nekustamā īpašuma iegādei.

Nekustamā īpašuma kredīts paredz aizdevuma summu no 500 EUR līdz 25 000 EUR ar atmaksas termiņu no 3 mēn. līdz 120 mēn. Procentu gada likmes no 6,9%. 

Sākumā nepieciešams aizpildīt mājaslapā pieejamo aizdevuma pieteikuma formu, norādot informāciju par sevi un saviem ienākumiem. Nekustamā īpašuma kredīta saņemšanai nav nepieciešama ķīla vai galvotājs.

Izvērtējot pieteikumu, sagatavosim individuālu piedāvājumu un sazināsimies ar Jums. Pēc līguma apstiprināšanas būs jāveic viens ikmēneša kredītmaksājums. Kredītmaksājuma apmērs un termiņš, bankas konts, uz kuru nepieciešams veikt pārskaitījumu, kā arī atmaksas veids noteikts aizdevuma līgumā.

Ja finansiālās iespējas atļauj, nekustamā īpašuma kredītu iespējams atmaksāt ātrāk - tādā gadījumā aizdevuma procenti būs jāmaksā tikai par faktisko aizdevuma izmantošanas laiku. 

Nekustamā īpašuma kredīta priekšrocības

 • Ātra un ērta noformēšana

Lai noformētu nekustamā īpašuma kredītu, nepieciešams vien aizpildīt pieteikuma formu aizdevēja mājaslapā - tas prasīs aptuveni 5-10 minūtes Jūsu laika. To var izdarīt jebkurā sev ērtā vietā un laikā.

 • Var palīdzēt īstenot gan mazākus, gan lielākus mērķus

Nekustamā īpašuma kredīts paredz, ka iespējams aizņemties gan salīdzinoši nelielas, gan salīdzinoši lielas aizdevuma naudas summas, tādējādi tas ir piemērots dažādās situācijās un var palīdzēt īstenot gan mazākus, gan lielākus mērķus - sākot no remonta un labiekārtošanas, beidzot ar neliela nekustamā īpašuma iegādi. 

 • Aizdevējs neizvirza savas prasības attiecībā uz nekustamo īpašumu

Iegādājoties nekustamo īpašumu ar nekustamā īpašuma kredīta palīdzību, aizdevējs neizvirza savas prasības attiecībā uz nekustamo īpašumu, tādējādi kāroto īpašumu iespējams iegādāties ātrāk, neriskējot, ka kāds cits to paspēs izdarīt ātrāk. Turklāt, tādējādi ar nekustamā īpašuma kredīta palīdzību iespējams iegādāties arī vecāku īpašumu sliktākā tehniskā un vizuālā stāvoklī, lai pēc tam to patstāvīgi atjaunotu. 

 • Mazāk birokrātisku procedūru

Lai saņemtu nekustamā īpašuma kredītu, nav nepieciešams sagatavot fiziskus dokumentus -  visi nepieciešamie dokumenti tiek augšupielādēti elektroniski, tādējādi saņemt aizdevumu iespējams ātrāk. Turklāt vairumā gadījumu viss, kas nepieciešams, ir bankas konta izraksts par pēdējiem 6-12 mēnešiem, kuru iespējams pievienot automātiski, autorizējoties savā internetbankā. 

 • Naudu var saņemt arī tad, ja īpašums vēl nav atrasts

Noformējot nekustamā īpašuma kredītu pret ķīlu, naudu var saņemt arī tad, ja īpašums vēl nav atrasts, tādējādi iespējams justies drošāk, jo īpašumu varēs iegādāties uzreiz, kad parādīsies tāda izdevība. 

 • Nav nepieciešama pirmā iemaksa

Noformējot nekustamā īpašuma kredītu, nav nepieciešams veikt pirmo iemaksu, kas mēdz sastādīt pat 20% no aizdevuma summas, tādējādi īpašumu iespējams labiekārtot, remontēt vai iegādāties pat tad, ja konkrētajā brīdī nav pieejams finansiāls uzkrājums.

 • Īpašuma apdrošināšana nav obligāta

Iegādājoties īpašumu ar nekustamā īpašuma kredīta palīdzību, nav nepieciešams obligāti noformēt apdrošināšanas polisi, kas var ievērojami sadārdzināt kopējās īpašuma iegādes izmaksas.

 • Nav nepieciešama ķīla vai galvotājs

Lai noformētu nekustamā īpašuma kredītu, nav nepieciešama ķīla vai galvotājs, tādējādi iegūt nepieciešamos finanšu līdzekļus iespējams pat tad, ja konkrētajā brīdī nepieder īpašums, kurš der kā ķīla. Turklāt, tādējādi iespējams justies drošāk, jo netiek riskēts ar ķīlas īpašumtiesību zaudēšanu, kā arī saņemt aizdevumu iespējams ātrāk.

 • Vienkārši nosacījumi

Salīdzinot ar citiem aizdevuma veidiem, nekustamā īpašuma kredītam ir vienkārši saņemšanas nosacījumi - galvenokārt svarīgi, lai aizņēmējam ir pietiekami un oficiāli ienākumi. 

 • Ļoti individuāla pieeja

Tā kā katra situācija un ķīla ir atšķirīga, katrs pieteikums nekustamā īpašuma kredītam tiek izvērtēts ļoti individuāli, sagatavojot situācijai un ķīlai atbilstošu piedāvājumu.

Kādiem mērķiem klienti izvēlās nekustamā īpašuma kredītu?

Nekustamā īpašuma kredītu klienti visbiežāk izvēlas sekojošiem mērķiem:

 • Lai iegādātos vasarnīcu, garāžu vai citu nelielu būvi;
 • Lai iegādātos zemi, dārzu vai mežu;
 • Lai veiktu remontu vai uzlabojumus mājai vai dzīvoklim.