Latkredits Blogs

Jaunumi finanšu nozarē, mūsu pakalpojumi un ikdienas padomi darbībās ar finansēm

Remonts

5 noderīgi ieteikumi virtuves remonta plānošanā un realizēšanā

Virtuve ir viena no visvairāk izmantotajām telpām jebkurā mājoklī. Tā ir specifiska un funkcionāla vieta, kas nereti kļūst arī par galveno mājokļa "socializācijas" punktu. Tas nozīmē, ka virtuvē ir svarīga ne vien funckionalitāte, bet arī komforts. Ja virtuve nepilda savu funkciju, vai mēbeles, sadzīves tehnika un grīdas ir nodilušas, Tavās mājās nepieciešams virtuves remonts.

Aizdevums

Kā kredītvēsture var ietekmēt tālāko finanšu pakalpojumu saņemšanu?

Kredītvēsture pēc būtības ir Tava reputācija jeb informācija par to, kā Tu tiec galā ar esošo vai iepriekšējo aizdevumu un citu finansiālu saistību apmaksu. Tas nozīmē, ka ziņas par Tavu kredītvēsturi ir pamats tam, kādi un cik izdevīgi finanšu pakalpojumi Tev turpmāk būs pieejami.

Remonts

Dzīvokļa remonts - Kā efektīvi plānot izmaksas un remontam atvēlēto laiku

Tāpat kā jebkura lieta, apģērbs, apavi vai frizūra, arī mājokļa iekārtojums, aprīkojums un dizaina risinājumi laika gaitā noveco, nolietojas un zaudē savu aktualitāti. Ja jaunu aizkaru vai paklāja iegāde vairs nelīdz, bet rodas nepieciešamība atjaunot vai uzlabot mājokļa funkcionalitāti, tas parasti ir brīdis, kad ieteicams veikt dzīvokļa remontu.

Auto

Auto no Vācijas – Priekšrocības un Trūkumi

Ņemot vērā ne tikai jaunu automašīnu cenu, ber arī to, ka pilnīgi jauns auto iegādes brīdī zaudē aptuveni 10% savas vērtības, ļoti loģiska ir daudzu cilvēku izvēle iegādāties lietotu automašīnu.

Padomi

6 noderīgi padomi, kā ietaupīt naudu ikdienā

Ietaupīt naudu var, lai vienkārši veidotu uzkrājumus un naudas rezerves, vai, lai iegādātos kādu konkrētu kārotu apjomīgu pirkumu, kā, piemēram, iegādātos auto vai veiktu mājās remontu, vai pat uzsāktu savu biznesu.

Aizdevums

Īstermiņa kredīts - 5 izplatītākie mīti mūsdienās

Hipotekārie, ilgtermiņa, patēriņa... Mūsdienās ir daudz un dažādi aizdevumu veidi, taču viens no populārākajiem ir īstermiņa aizdevums jeb ātrais kredīts.

Remonts

Efektīva plānošana veicot remontu vannas istabā — 5 noderīgi padomi

Neatkarīgi no tā, vai Tu plāno drīzumā pārdot savu mājokli, vai vienkārši vēlies uzlabot savas dzīvesvietas funkcionalitāti un izskatu, vannas istabas remonts ir viens no labākajiem veidiem, kā paaugstināt mājokļa kopējo vērtību.

Padomi

5 oriģinālas biznesa idejas, kuru uzsākšanai nav nepieciešams liels kapitāls

Savs bizness ir lieliski - tā ir iespēja kļūt finansiāli neatkarīgam, pilnībā nodoties savam hobijam, būt pašam sev par priekšnieku, aizmirst par standarta darba laiku.