Kredīts Auto Iegādei 15 min. Laikā

Jauns auto šodien? Jā!

Procentu gada likmes no 6,9% Aizdevums 500 - 25 000 € Izskatīšanas laiks no 15 min. Periods 3 – 120 mēneši
Cik vēlies aizņemties?
3000
Kad plāno atdot?
36 mēn.

89.91 €/mēn.

Ikmēneša
maksājums

Procentu gada likmes no 6,9% Aizdevums 500 - 25 000 € Izskatīšanas laiks no 15 min. Periods 3 – 120 mēneši

Kāpēc izmantot Latkredits
auto kredītu?

Viegli pieteikties

aizpildi pieteikumu internetā vai filiālē

Saņem naudu

pat ja auto vēl neesi atradis

Pērc auto savā īpašumā

un brauc laimīgs tajā pat dienā

Kāpēc Latkredits ir labākā izvēle Tev?

Izvēloties auto nauda jau būs Tavā kabatā! Tas ir ātri, ērti un izdevīgi.

Vairāk par uzņēmumu

Kā saņemt kredītlīniju?

Aizpildi pieteikumu

Pieteikums nepieciešams, lai novertētu aizdevuma summu un sagatavotu piedāvājumu tieši Tev. Pieteikumu var aizpildīt mājaslapā vai filiālē.

Sagaidi lēmumu

Mūsu speciālists sazināsies ar Tevi, tiklīdz pieteikums būs izskatīts un piedāvājums sagatavots.

Paraksti līgumu

Ja piedāvājums Tev patiks, būs jāparaksta līgums. Līgumu var parakstīt elektroniski vai pieprasīt saņemt izdruku ar kurjeru.

Saņem naudu

Naudas saņemšanas ātrums atkarīgs no aizdevuma veida. Patēriņa kredīta gadījumā nauda kontā būs apmēram 30 minūšu laikā pēc līguma parakstīšanas.

Pieteikties aizdevumam

Izskatīšanas laiks no 15 min.

Pieredzē dalās mūsu klienti

Auto kredīts - Biežākie jautājumi

Kas ir auto kredīts?

Auto kredīts ir naudas aizdevums, kas paredzēts transportlīdzekļa iegādei vai transportlīdzekļa remontam/uzturēšanai - tas var būt auto, motocikls, pat motorlaiva. Auto kredīta nosacījumi ir ļoti līdzīgi patēriņa kredīta nosacījumiem, taču tie ir piemēroti tieši transportlīdzekļa iegādei. Atšķirībā no auto līzinga, iegādājoties transportlīdzekli ar auto kredīta palīdzību, pircējs uzreiz kļūst par transportlīdzekļa likumīgo īpašnieku. Lai varētu saņemt auto kredītu, jābūt vecumā no 18 līdz 75 gadiem un ar regulāriem, oficiāliem ienākumiem.

Auto kredīts - Piedāvājums un nosacījumi

Auto kredīts paredz aizdevuma summu no 1000 līdz pat 25 000 EUR ar atmaksas termiņu no 3 līdz 120 mēnešiem. Auto kredīta gada procentu likmes ir no 6,9%. Pieteikuma izskatīšanas un piedāvājuma sagatavošanas laiks - no 15 minūtēm. Nauda kontā būs aptuveni 30 minūšu laikā pēc auto kredīta līguma parakstīšanas.

Jāņem vērā, ka katra situācija ir atšķirīga, tādēļ, lai uzzinātu savas iespējas noformēt auto kredītu, aicinām aizpildīt pieteikuma formu, norādot patiesu informāciju par sevi un saviem ienākumiem - tas palīdzēs sagatavot individuālu piedāvājumu tieši Jums. Atgādinām, ka līdz ar transportlīdzekļa iegādi izmaksas nebeidzas, tādēļ ir būtiski salāgot auto kredītu ar ikmēneša ienākumiem un citiem izdevumiem, izvērtējot savas iespējas to godprātīgi atmaksāt. 

Auto kredīts - Priekšrocības

  • Ātra un ērta noformēšana

Lai noformētu auto kredītu, nepieciešams vien aizpildīt pieteikuma formu aizdevēja mājaslapā - tas prasīs aptuveni 5-10 minūtes Jūsu laika. To var izdarīt jebkurā sev ērtā vietā un laikā.

  • Aizdevējs neizvirza savas prasības attiecībā uz transportlīdzekli

Iegādājoties transportlīdzekli ar auto kredīta palīdzību, aizdevējs neizvirza savas prasības attiecībā uz transportlīdzekļa specifiku, tādējādi kāroto transportlīdzekli iespējams iegādāties ātrāk, neriskējot, ka kāds cits to paspēs izdarīt ātrāk. Turklāt, tādējādi ar auto kredīta palīdzību iespējams iegādāties arī vecākus transportlīdzekļus sliktākā tehniskā stāvoklī, kuru patstāvīga atjaunošana ir daudzu auto mīļu hobijs. 

  • Naudu var saņemt arī tad, ja transportlīdzeklis vēl nav atrasts

Noformējot auto kredītu, naudu var saņemt arī tad, ja kārotais transportlīdzeklis vēl nav atrasts, tādējādi iespējams justies drošāk, jo transportlīdzekli varēs iegādāties uzreiz, kad parādīsies tāda izdevība. 

  • Nav nepieciešama pirmā iemaksa

Noformējot auto kredītu, nav nepieciešams veikt pirmo iemaksu, kas mēdz sastādīt pat 20% no aizdevuma summas, tādējādi kāroto transportlīdzekli iespējams iegādāties pat tad, ja konkrētajā brīdī nav pieejams finansiāls uzkrājums. 

  • Nav nepieciešama ķīla

Lai noformētu auto kredītu, nav nepieciešama ķīla, tādējādi kāroto transportlīdzekli iespējams iegādāties pat tad, ja konkrētajā brīdī nepieder īpašums, kurš der kā ķīla. Turklāt, tādējādi iespējams justies drošāk, jo netiek riskēts ar ķīlas īpašumtiesību zaudēšanu, kā arī saņemt aizdevumu iespējams ātrāk.

  • KASKO apdrošināšana nav obligāta

Iegādājoties transportlīdzekli ar auto kredīta palīdzību, nav nepieciešams obligāti noformēt KASKO apdrošināšanas polisi, kas var ievērojami sadārdzināt kopējās transportlīdzekļa iegādes izmaksas.

  • Transportlīdzeklis uzreiz pieder pircējam

Šī ir viena no galvenajām, ja pat ne galvenā auto kredīta priekšrocība - iegādājoties transportlīdzekli ar auto kredīta palīdzību, pircējs uzreiz kļūst par transportlīdzekļa likumīgo īpašnieku. 

  • Nav ierobežojumu attiecībā uz transportlīdzekļa lietošanu

Iegādājoties transportlīdzekli ar auto kredīta palīdzību, aizdevējs neizvirza nekādus noteikumus attiecībā uz transportlīdzekļa lietošanu, tādējādi īpašnieks var to lietot pēc saviem ieskatiem, veikt jebkādas modifikācijas vai papildinājumus. 

  • Iespējams iegādāties gan jaunu, gan lietotu transportlīdzekli

Auto kredīta summa ir pietiekami liela, lai ar tās palīdzību varētu iegādāties gan jaunu, gan lietotu transportlīdzekli - viss atkarīgs no pircēja vajadzībām un vēlmēm. 

  • Iespējams segt ar transportlīdzekli saistītās remonta/uzturēšanas izmaksas

Nav noslēpums, ka līdz ar transportlīdzekļa iegādi izmaksas nebeidzas. Patiesībā ir pretēji - tieši iegādes brīdī tās sākas. Pretēji populāram uzskatam, auto kredīts nav paredzēts tikai transportlīdzekļa iegādei - tas var palīdzēt arī segt ar transportlīdzekli saistītās remonta/uzturēšanas izmaksas, piemēram, iegādāties jaunu kvalitatīvu riepu komplektu.