Finanšu risinājumu kompānija

Ja plānojat aizņemties naudu, aprunājieties ar mums. Ir pilnīgi normāli, ja neesat finašu eksperts, atstājiet to mūsu ziņā. Nāciet ar jebkuru situāciju, mūsu speciālisti to izvērtēs un piedāvās labāko risinājumu no tirgū pieejamā. Pirmā konsultācija Jums neizmaksās neko, taču iegūsiet profesionāli izvērtētu piedāvājumu Jūsu plānu realizēšanai.

Gudrs risinājums jebkurai situācijai

Esam pirmais finanšu starpnieks, kas sadarbojas ar visiem kredītu devējiem Latvijā un piedāvājam izdevīgākā risinājuma piemeklēšanu atbilstoši Jūsu vajadzībām. Mums patīk izaicinājumi un esam pieredzējuši daudz, tāpēc mūsu kredītkekspertiem neviena situācija nav par sarežģītu. Jūsu sirdsmiers ir mūsu panākumu pamatā.

Esam ieinteresēti, lai Jūs iegūstat labāko

Mums svarīgāki par vēsturi un to, kur esam šobrīd, ir Jūsu nākotnes plāni. Mēs nepaļaujamies uz veiksmi, bet uz pieredzi, zināšanām un rūpīgu darbu. Jūsu ieceres var būt viena lēmuma attālumā no realitātes. Mūsu pienākums ir, lai tās realizētos gudrākajā iespējamajā veidā.
33 251 459
ir izsniegts mūsu klientiem, lai palīdzētu sasniegt iecerētos mērķus vai palīdzētu neparedzētos gadījumos.
3359
klientiem esam palīdzējuši tikt vaļā no ātro kredītu nebeidzamajiem maksājumiem un augstajām procentu likmēm
293 417
klientu uzteicējuši savu finanšu sapņu un dzīves uzlabošanas ieceru risināšanu mūsu kredītspeciālistiem

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai aizdevumu ir iespējams dzēst pirms termiņa?

Jā. Jums ir tiesības nomaksāt kredītu ātrāk par līgumā norādīto termiņu un procentu maksājumus Jums jāveic līdz esat nomaksājuši kredīta pamatsummu, kā arī netiek piemērotas nekādas sodu sankcijas.

Cik ātri nauda tiek ieskaitīta manā kontā?

Pēc līguma parakstīšana nauda tiek ieskaitīta Jūsu kontā stundas līdz vienas darba dienas laikā - atkarīgs kurā bankā ir Jūsu norēķinu konts un cikos Jūs parakstat kreditēšanas līgumu.

Kādas ir prasības, lai varētu pieteikties kredītam?

Kredīts pieejams personām no 18-75 gadu vecumam ar regulāriem un oficiāliem ienākumiem.

Vai es varu apvienot vairākus kredītus vienā kredītā?

Jā, iespējams apvienot gan esošos ātros kredītus, gan patēriņa un auto kredītus, tajā skaitā bankas izsniegtos aizdevumus.

Vai ar bojātu kredītvēsturi iespējams saņemt kredītu?

Ar aktīviem parādiem, kas nodoti piedziņai aizdevums piejams tikai pret ķīlu. Kā ķīla var kalpot automašīna vai nekustamais īpašums. Ja kādreiz ir bijuši parādi, kas nodoti piedziņai, taču ir nomaksāti, tad kredītu iespējams saņemt arī bez ķīlas.

Kā notiek kredītu apvienošanas process?

Aizpildot pieteikumu ar Jums sazināsies kredīta speciālists, kurš izveidos Jums individuālu piedāvājumu. Pēc kredīta līguma parakstīšanas saņemsiet naudu savā kontā un varēsiet norēķināties par saviem esošajiem kredītiem un turpmāk maksāsiet tikai vienam aizdevējam. Maksājot vienam kreditoram, Jūs ietaupīsiet uz procentu maksājumiem, ietaupīsiet laiku un ātrāk nomaksāsiet kredītu.

Vai aizpildot pieteikumu pēc tam ir iespēja atteikties no piedāvājuma saņemšanas?

Jā, protams, Jums ir tiesības atsaukt savu pieteikumu. Kredītsaistības rodas tikai pēc līguma parakstīšanas. Atgādinam, ka pirms stāšanās kredītsaistībās rūpīgi izvērtējiet vai spēsiet atmaksāt aizdevumu!

Vai pirms pieteikšanās auto kredītam ir jāizvēlas konkrēts auto?

Auto iespējams izvēlēties un iegādāties pēc kredīta līguma parakstīšanas 60 dienu laikā.

Cik ilgā laikā ir iespējams saņemt lēmumu par kredīta piešķiršanu?

Kredīta pieteikuma izskatīšana var ilgt no 30 minūtēm līdz 1 darba dienai, atkarībā no kredīta veida.

Vai līgums jāparaksta uz vietas filiālē?

Patēriņa kredītiem, līgumu parakstīšanai piedāvajam pie Jums nogādāt ar kurjera starpniecību. Šis pakalpojums ir bezmaksas. Kā arī varat to darīt uz vietas vienā no mūsu filiālēm.

Vai kredītam nepieciešams galvotājs?

Mūsu speciālisti izskatīs Jūsu situāciju un informēs par galvotāja nepieciešamību.

Kādi dokumenti nepieciešami pieteikuma izskatīšanai?

Patēriņa kredītiem nepieciešams konta pārskats par pēdējiem 6 mēnešiem PDF formātā. Ja neziniet, kā to izdarīt, sazinieties ar mūsu speciālistiem un viņi nosūtīs Jums instrukciju kā to var izdarīt attiecīgajā bankā. Lai uzzinātu, kādi dokumenti nepieciešami, lai saņemtu nekustamā īpašuma kredītu, Jums jāaizpilda pieteikuma anketa un ar Jums sazināsies mūsu kredītu speciālists, un informēs par nepieciešamajiem dokumentiem.
Paldies!