Добавить отзыв

Добавьте свой отзыв, если желаете поделится своим опытом сотрудничества с нашей компанией!

*Обязательные для заполнения поля! Компания оставляет за собой право не публиковать оскорбительные отзывы!

Отзывы наших клиентов

Клиенты лучше всего способны оценить качество нашей работы. Каждый оставленный отзыв позволяет оценить проделанную работу и улучшить её.

Большое спасибо вашей компании за помощь!

Iesaku šo kompāniju, jo ātri atradu risinājumu mašīnas iegādei. Saņēmu vairākus piedāvājumus un izvēlējos sev piemērotāko.
Kompānija piešķīra man patēriņa kredītu dzīvokļa remontam uz tādu pašu % likmi kā banka piedāvāja. Iesaku šo kompāniju, jo noformēja man šo kredītu burtiski pusstundas laikā!
Nebija man laiks skraidīt pa visām kompānijām, lai noskaidrotu par hipotekāro kredītu. Ar pāris nosūtītiem dokumentiem epastā pāris dienu laikā saņēmu jau piedāvājumu naudai pret nekustamo īpašumu, domāju, tas ir ērti!
Strādāju Anglijā un Latvijā man bija grūti saņemt kredītu. Par brīnumu, šī kompānija man iedeva patēriņa kredītu 8000 EUR apmērā, kur pretī citi atteica.
Liels paldies šai kompānijai par izglābšanu no ātro kredītu jūga! Tagad maksāju vienu maksājumu un atdodu kredītu, nevis tikai pagarinu kā iepriekš.
Paldies liels Niklāvam par palīdzību! Palīdzēja pilnībā sakārtot manu finansiālo stāvokli! :)
laba kredīt iestāde.
Liels paldies kompānijai par palīdzību kredīta saņemšanai.Strādāju Anglijā labi apmaksātu darbu,bet BANKAS nekādu kredītu neizsniedz.Nolēmu pajautāt kompānijai LatKredits,kur mani laipni uzklausīja,uzticējās un palidzēja.Vēlreiz liels paldies!Un uz veiksmīgu sadarbību!
Super !!!!! Nokārtoja auto līzingu burtiski 30 minūtēs un salīdzinoši maza % likme. Liels paldies protams Liepājas menedžerim Robertam. Novēlu Jums lielus panākumus
Lieliska klientu apkalpošana, saziņa. Palīdzēja ar ātro kredītu apvienošanu ar izdevīgiem procentiem. Atpestīja no mūžīgā loka kredītu pagarināšanā. Tagad mēnesī ietaupās līdz pat 200Eur un tas ir daudz! Vēlreiz paldies liels latkredits.lv komandai! Ar cieņu, Arnolds.
Lieliska kompānija. Es arī esmu griezusies pēc palīdzības. Sapratne un cilvēciska attieksme lai vienmēr būtu kopā ar Jums!
Iesaku!