Par Latkredits.lv
Finanšu risinājumu kompānija Latkredits.lv piedāvā patēriņa kredītu, kredītu apvienošanu, auto līzingu izvērtēšanu un citus papildus pakalpojumus. Mēs vēlamies sniegt iespēju Jums īstenot savus mērķus jau šodien! Kvalitatīvi starpnieka pakalpojumi, izdevīgi nosacījumi, individuāla pieeja, pieredzējuši darbinieki - Latkredits.lv!
Mūsu misija
Mūsu misija ir sniegt iespēju jebkuram Latvijas iedzīvotājam saņemt visa veida kredītus vienā vietā ar iespējami zemākajām % likmēm un labākajiem nosacījumiem, tāpēc esam motivēti sniegt Jums kvalitatīvākos finanšu starpnieka pakalpojumus visā Latvijā.
Kāpēc mēs?
Ja Jūs vēlaties ietaupīt savu laiku (nevis meklēt izdevīgāko piedāvājumu saviem spēkiem), naudu (nepārmaksājot % likmi), iegūt izdevīgākos nosacījumus, aizpildiet pieteikumu! Profesionāls kredītu speciālists visu izdarīs Jūsu vietā!

Sazinieties ar mums

Aizpildiet formu un atstājiet mums ziņu, ja Jums ir radušies jautājumi un/vai neskaidrības.

Lūdzu izvēlēties vismaz vienu saziņas iespēju*:

- es izlasīju SIA "LK Capital" Privātuma politiku un saprotu, ka manu personas datu apstrādes mērķis ir atbildēt uz manu jautājumu, bet pamats ir pasākumu veikšana pēc mana pieprasījuma (pieteikuma) pirms līguma noslēgšanas.

- es apliecinu, ka esmu tiesīgs nodot SIA "LK Capital" pieteikumā norādītos trešo personu datus, lai Latkredits.lv tos apstrādātu augstāk minētiem mērķiem.

- saņemt komerciālus paziņojumus un apliecinu, ka mana piekrišana ir dota brīvi un apzināti. Man ir saprotаmi manu personas datu apstrādes nolūki un es esmu informēts par tiesībām un iespēju atsaukt savu piekrišanu.

MĀRCIS
Vecākais kredītspeciālists
elvijs
Kredītspeciālists
roberts
Kredītspeciālists
SANTA
Jaunākā kredītspeciāliste