Sīkdatņu politika | Latkredits

Sīkdatņu politika

Atjaunināts: 2022. gada 14. novembrī

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir maza teksta datne, kas tiek saglabāta Jūsu ierīcē (datorā, viedtālrunī, planšetē utt.) tad, kad Jūs apmeklējat tīmekļa resursu. Sīkdatnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai nodrošinātu resursa pareizu darbību un uzlabotu tā lietošanas pieredzi.

Kādas sīkdatnes izmanto latkredits.lv serviss?

Mēs izmantojam dažādu veidu sīkdatnes, kuras atšķiras ar to mērķi un glabāšanas ilgumu. Laika un lietošanas gaitā sīkdatnes var tikt aktualizētas vai grozītas, uzlabojot lietošanas pieredzi. Pamatā, mūsu izmantotās sīkdatnes nodrošina šādas funkcijas:

  • Lietotāja identifikācija
  • Pakalpojumu sniegšanas nodrošināšana
  • Personificēto piedāvājumu nodrošināšana
  • Portāla drošība
  • Statistika

Kā izslēgt sīkdatnes?

Jūs varat kontrolēt, izdzēst, kā arī pilnībā izslēgt sīkdatnes Jūsu pārlūkprogrammas iestatījumos. Tomēr ņemiet vērā, ka bez sīkdatņu izmantošanas Jūs, visdrīzāk, nevarēsiet lietot vai pilnvērtīgi lietot Portālu un izmantot Pakalpojumus.

Saites uz sociālajiem tīkliem

Mūsu vietnē Jūs atradīsiet saites uz sociālajiem tīkliem Facebook, draugiem.lv, Одноклассники, "VK" (Вконтакте), Twitter. Saistībā ar šīm saitēm tiek piemēroti šādi paziņojumi par konfidencialitāti:

Facebook

Mūsu Vietne satur saites uz ārējo sociālo tīklu "Facebook". Šo ārējo sociālo tīklu pārvalda tikai Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304 ASV (Facebook). Saites ir skaidri redzamas mūsu Vietnē, izmantojot Facebook logotipu vai izmantojot pievienoto "like" pogu (Facebook plug-ins netiek izmantoti). Ja jūs noklikšķināsiet uz šīm saitēm, tiks aktivizēti Facebook plug-ins un Jūsu pārlūks izveidos tiešu saikni ar Facebook serveriem.
Ja jūs noklikšķināt uz mūsu tīmekļa vietnes saitēm, kamēr esat pierakstījies savā personīgajā Facebook lietotāja kontā, informācija par to, ka esat apmeklējis mūsu vietni, tiks nodota Facebook. Facebook var piešķirt Jūsu apmeklējumu mūsu vietnei savā lietotāja kontā. Šo informāciju pārsūtīs un saglabās Facebook. Lai to novērstu, pirms noklikšķinot uz saites ir jāatreģistrējas no sava Facebook konta. Funkcijas, kas pievienotas Facebook saitēm, jo īpaši informācijas un lietotāju datu pārsūtīšana, netiek automātiski aktivizētas, apmeklējot mūsu Vietni, bet tiek aktivizētas tikai tad, kad noklikšķināt uz attiecīgās saites.
Plašāku informāciju par datu vākšanas mērķi un apjomu, datu apstrādi un izmantošanu, jūsu tiesībām, kā mainīt iestatījumus un to, kā novērst datu vākšanu, lai aizsargātu jūsu privātumu, lūdzu, skatiet Facebook konfidencialitātes politiku (http://de-de.facebook.com/privacy/explanation.php).

Draugiem.lv

Mūsu Vietne satur saites uz ārējo sociālo tīklu "draugiem.lv". Šo ārējo sociālo tīklu pārvalda tikai SIA Draugiem, reģistrācijas Nr. 40003737497, juridiskā adrese: Ojāra Vācieša iela 6B, Rīga, LV-1004. Saites ir skaidri redzamas mūsu Vietnē, izmantojot draugiem.lv logotipu. Ja jūs noklikšķināsiet uz šīm saitēm, tiks aktivizēti draugiem.lv plug-ins un Jūsu pārlūks izveidos tiešu saikni ar draugiem.lv serveriem.
Ja jūs noklikšķināt uz mūsu tīmekļa vietnes saitēm, kamēr esat pierakstījies savā personīgajā draugiem.lv lietotāja kontā, informācija par to, ka esat apmeklējis mūsu vietni, tiks nodota draugiem.lv. Draugiem.lv var piešķirt Jūsu apmeklējumu mūsu vietnei savā lietotāja kontā. Šo informāciju pārsūtīs un saglabās draugiem.lv. Lai to novērstu, pirms noklikšķinot uz saites ir jāatreģistrējas no sava draugiem.lv konta. Funkcijas, kas pievienotas draugiem.lv saitēm, jo īpaši informācijas un lietotāju datu pārsūtīšana, netiek automātiski aktivizētas, apmeklējot mūsu Vietni, bet tiek aktivizētas tikai tad, kad noklikšķināt uz attiecīgās saites.
Plašāku informāciju par datu vākšanas mērķi un apjomu, datu apstrādi un izmantošanu, jūsu tiesībām, kā mainīt iestatījumus un to, kā novērst datu vākšanu, lai aizsargātu jūsu privātumu, lūdzu, skatiet draugiem.lv privātuma noteikumus (https://www.draugiem.lv/help/?tab=10).

Одноклассники

Mūsu Vietne satur saites uz ārējo sociālo tīklu "Одноклассники". Šo ārējo sociālo tīklu pārvalda tikai ООО «Мэйл.Ру» Adrese: Maskava, Krievija, 125167, Ленинградский проспект, д. 39, стр. 79. Saites ir skaidri redzamas mūsu Vietnē, izmantojot Одноклассники logotipu. Ja jūs noklikšķināsiet uz šīm saitēm, tiks aktivizēti Одноклассники plug-ins un Jūsu pārlūks izveidos tiešu saikni ar Одноклассники serveriem.
Ja jūs noklikšķināt uz mūsu tīmekļa vietnes saitēm, kamēr esat pierakstījies savā personīgajā Одноклассники lietotāja kontā, informācija par to, ka esat apmeklējis mūsu vietni, tiks nodota Одноклассники.
Одноклассники var piešķirt Jūsu apmeklējumu mūsu vietnei savā lietotāja kontā. Šo informāciju pārsūtīs un saglabās Одноклассники. Lai to novērstu, pirms noklikšķinot uz saites ir jāatreģistrējas no sava Одноклассники konta. Funkcijas, kas pievienotas Одноклассники saitēm, jo īpaši informācijas un lietotāju datu pārsūtīšana, netiek automātiski aktivizētas, apmeklējot mūsu Vietni, bet tiek aktivizētas tikai tad, kad noklikšķināt uz attiecīgās saites.
Plašāku informāciju par datu vākšanas mērķi un apjomu, datu apstrādi un izmantošanu, jūsu tiesībām, kā mainīt iestatījumus un to, kā novērst datu vākšanu, lai aizsargātu jūsu privātumu, lūdzu, skatiet Одноклассники atbalsta sadaļu (https://ok.ru/help).

VK

Mūsu Vietne satur saites uz ārējo sociālo tīklu "VK" (Вконтакте). Šo ārējo sociālo tīklu pārvalda tikai LLC "V Kontakte", 1-N, bld. 12-14, Lit. A, Khersonskaya st., Sankt-Petergurga, Krievija, 191024. Saites ir skaidri redzamas mūsu Vietnē, izmantojot VK logotipu. Ja jūs noklikšķināsiet uz šīm saitēm, tiks aktivizēti VK plug-ins un Jūsu pārlūks izveidos tiešu saikni ar VK serveriem.
Ja jūs noklikšķināt uz mūsu tīmekļa vietnes saitēm, kamēr esat pierakstījies savā personīgajā VK lietotāja kontā, informācija par to, ka esat apmeklējis mūsu vietni, tiks nodota VK. VK var piešķirt Jūsu apmeklējumu mūsu vietnei savā lietotāja kontā. Šo informāciju pārsūtīs un saglabās VK. Lai to novērstu, pirms noklikšķinot uz saites ir jāatreģistrējas no sava VK konta. Funkcijas, kas pievienotas VK saitēm, jo īpaši informācijas un lietotāju datu pārsūtīšana, netiek automātiski aktivizētas, apmeklējot mūsu Vietni, bet tiek aktivizētas tikai tad, kad noklikšķināt uz attiecīgās saites.
Plašāku informāciju par datu vākšanas mērķi un apjomu, datu apstrādi un izmantošanu, jūsu tiesībām, kā mainīt iestatījumus un to, kā novērst datu vākšanu, lai aizsargātu jūsu privātumu, lūdzu, skatiet VK atbalsta lapu (https://vk.com/support?act=home)

Twitter

Vietnē ir saites uz ārējo sociālo tīklu "Twitter". Šo ārējo sociālo tīklu pārvalda tikai Twitter Inc., 795 Folsom St., Suite 600, San Francisco, CA 94107, ASV (Twitter). Saites ir skaidri redzamas mūsu Vietnē, izmantojot Twitter logotipu vai izmantojot tā saukto "Tweet" pogu. Ja jūs noklikšķināsit uz šīm saitēm, tiks aktivizēti Twitter spraudņi, un Jūsu pārlūkprogramma izveidos tiešu saikni ar Twitter serveriem. Ja jūs noklikšķināt uz mūsu Vietnes saitēm, kamēr esat pierakstījies savā personīgajā Twitter lietotāja kontā, informācija par to, ka esat apmeklējis mūsu vietni, tiks nodota uzņēmumam Twitter. Twitter var piešķirt Jūsu apmeklējumu mūsu Vietnei savā lietotāja kontā. Šo informāciju pārsūtīs un saglabās Twitter. Lai to novērstu, pirms noklikšķinot uz saites ir jāatreģistrējas no sava Twitter konta. Funkcijas, kas pievienotas Twitter saitēm, jo īpaši informācijas un lietotāju datu pārsūtīšana, netiek automātiski aktivizētas, apmeklējot mūsu vietni, bet tiek aktivizētas tikai tad, kad noklikšķināt uz attiecīgās saites.
Plašāku informāciju par datu vākšanas mērķi un apjomu, datu apstrādi un izmantošanu, jūsu tiesībām, kā mainīt iestatījumus un to, kā novērst datu vākšanu, lai aizsargātu jūsu privātumu, lūdzu, skatiet Twitter konfidencialitātes politiku ( http://twitter.com/about/resources/tweetbutton ).

Papildus informācija

Jūs varat iegūt papildus informāciju par sīkdatnēm www.aboutcookies.org.