Privātuma politikas izmaiņas

Cien. klient,

Jūs jau droši vien esat dzirdējis un zināt, ka no 25.maija Eiropas Savienībā, tajā skaitā arī Latvijā, tiek piemērota Vispārīgā datu aizsardzības regula (turpmāk – regula). LatKredits.lv ir veicis nepieciešamos pasākumus, lai izpildītu regulas prasības, tajā skaitā esam atjauninājuši mūsu privātuma politiku.

privātuma politika privātuma politikas kopsavilkums

Persona, kas nosaka KĀPĒC un tā apstrāda datus, saucas par pārzini. Mēs, SIA "Capital Invest Group", esam Jūsu personas datu pārzinis un labi apzināmies, ka mūsu finanšu starpniecības pakalpojumi ir balstīti uz Jūsu personiskās informācijas apstrādi, tāpēc darīsim visu iespējamo, lai to aizsargātu.

Mēs apstrādājam tikai tādus Jūsu datus, kas sniedz iespēju Jūs identificēt, kontaktēties ar Jums un sniegt Jums mūsu pakalpojumus.

Mēs augsti vērtējam Jūsu uzticību, tāpēc variet būt pārliecināti, ka Jūsu dati ir drošībā un mēs nesniedzam Jūsu datus trešajām personām bez Jūsu piekrišanas. Vienlaicīgi, atgādinām, ka Jūsu personas datu drošība ir arī Jūsu rokās. Regula Jums piešķir plašas, bet ne vienmēr absolūtas, tiesības datu drošības jautājumos, kuras mēs esam gatavi Jums nodrošināt.

Jums ir tiesības saņemt no mums informāciju par Jūsu personas datiem, kas mums ir pieejami un piekļūt tiem. Tā kā Jūs esat atbildīgs/-a par to, ka Jūsu dati ir patiesi un pilnīgi, varat jebkurā brīdi tos grozīt, papildināt vai dzēst. Tāpat Jūs varat pārnest savus personas datus citam finanšu starpniekam (mēs iesakam vispirms izrunāt pārnešanas iemeslus, jo individuāla pieeja un nestandarti risinājumi ir tas, kas atšķir mūs no pārējiem).

Noteiktajos gadījumos Jūs varat iebilst pret datu apstrādi vai pieprasīt, lai Jūsu datu apstrāde tiktu ierobežota. Starp Jūsu tiesībām ir arī tiesības iebilst, ja lēmumu par pakalpojumu sniegšanu vai atteikumu pieņems tikai automatizēta sistēma un lūgt, lai šādu lēmumu pārskatītu mūsu atbildīgais darbinieks.

Lai sniegtu Jums kvalitatīvākos finanšu starpnieka pakalpojumus visā Latvijā, mēs vēlamies dalīties ar Jums jaunumos un saņemt atgriezenisko saiti. Vairumā gadījumu, noderīgu informāciju par akcijām un īpašajiem piedāvājumiem mēs sūtām uz elektronisko adresi vai pa pastu, mēdzam arī zvanīt vai sūtīt īsziņas.

Ja Jūs vēlaties taupīt savu laiku (nevis meklēt izdevīgāko piedāvājumu saviem spēkiem), naudu (nepārmaksājot %), mēs turpināsim sūtīt Jums informāciju par aizdevumu izdevīgākiem nosacījumiem, akcijām, tīkla modernizāciju un jauniem pakalpojumiem, konkursiem un balvu izlozēm, aptaujām un reklāmas piedāvājumiem.

Jums ir iespēja atteikties no turpmākas šādas informācijas saņemšanas no LatKredits. To iespējams izdarīt nosūtot vēstuli pēc adreses Ilūkstes iela 44-13, Rīga, LV-1082 vai uz e-pastu info@latkredits.lv, ka arī zvanot uz tālruņa numuru 29027027.

Svarīgi atcerēties, ka Jūs varat atsaukt savu piekrišanu tikpat viegli, kā Jūs to sniedzat, bet ja Jūs uzskatāt, ka mēs pārkāpjam Jūsu tiesības, varat griezties Datu valsts inspekcijā.

Lūdzam sazināties ar mums, ja Jums ir jautājumi par personas datu apstrādi, neskatoties uz to vai mēs jau rakstiski vienojāmies par mūsu attiecībām vai Jūs tikai plānojat kļūt par mūsu klientu.

Lasiet mūsu privātuma politiku, lai uzzinātu vairāk.

privātuma politika iepazīties ar privātuma politiku

Klienti, kuriem nav piekļuves internetam, ir laipni gaidīti iepazīties ar privātuma politiku mūsu birojos:

Ernesta Birznieka-Upīša 20A, korpuss 2, 5.st., 522. birojs, Rīga, +371 29233193

A.Čaka iela 33, 2. stāvs, 206.kab. Rīga, +371 29 027027

Tirgoņu 24, Liepāja, +371 27881149

Paldies par mūsu sadarbību!

8.6.2018