Patēriņa kredīta priekšrocības

Turpinot apskatīt kreditēšanas priekšrocības, šoreiz izpētīsim sīkāk patēriņa kredīta produktu un noskaidrosim kādiem mērķiem tas paredzēts.

kredītu apvienošana kredītu apvienošanas priekšrocības

Mūsdienu dzīvē vēlmju ir vairāk kā spējam iedomāties, un bieži vien gadās, ka to realizēšanai nepietiek līdzekļu, bet ko darīt? Tāpat arī negaidītas situācijas vienmēr piesakās nelaikā. Risinājumi ir dažādi: atlikt savas vēlmes uz vēlāku laiku, krāt saviem sapņiem pašu spēkiem, aizņemties naudu no vecākiem, radiem, draugiem vai arī meklēt palīdzību pie kreditoriem. Ja esat nolēmuši spert šo soli un griezties kādā kredītiestādē, tad noteikti pirms pieteikuma aizpildīšanas būtu jāzin, tieši kādu vajadzību apmierināšanai būs paredzēts aizdevums. Šis aizdevuma veids lielākoties ir paredzēts, ja patērētājam ir konkrēts mērķis kam šī nauda ir nepieciešama.

Piedāvājam iepazīties ar LatKredits.lv sniegtā pakalpojuma nosacījumiem un priekšrocībām.

patēriņa kredīt patēriņa kredīta nosacījumi

Patēriņa kredītus var iedalīt 2 grupās:

 • Paredzamiem tēriņiem, kā, piemēram, ģimenes ceļojumam, kāzu un citu svinību organizēšanai, mājas vai dzīvokļa labiekārtošanai, auto iegādei (par to nedaudz detalizētāk aprakstīsim raksta turpinājumā), lielāku patēriņa preču iegādei.
 • Neparedzamiem tēriņiem, kā, piemēram, medicīniskiem izdevumiem, seku likvidēšanai nelaimes gadījuma skartā mājoklī, neplānotam izbraukumam u.c.

Par auto gribējām pieskarties nedaudz plašāk, jo šis ir salīdzinoši jauns produkts patēriņa kredītu vidū, taču jau iemantojis lielu popularitāti starp mūsu klientiem. Teiksiet, auto iegādei labāk ņemt auto līzingu? Taču ne visos gadījumos tā būs taisnība. Šādam auto kredītam ir augstāka procentu likme kā auto līzingam, tajā pat laikā zemāka kā parastajam patēriņa kredītam.

Salīdzinot ar auto līzingu, patēriņa kredītam auto iegādei ir vairāki būtiski plusi:

 1. Nav nepieciešams auto vērtējums;
 2. Auto izlaiduma gadam nav nozīmes;
 3. Nav nepieciešama pirmā iemaksa;
 4. Nav obligāta KASKO apdrošināšana;
 5. Auto tiek reģistrēts uz Jūsu vārda;
 6. Auto varat iegādāties 30 dienu laikā pēc līguma parakstīšanas un naudas saņemšanas.

Sabiedrībā šobrīd valda uzskats, ka patēriņa kredīta produkts ir novecojis, un ka ērtāk un izdevīgāk ir aizņemties pie kāda no ātro kredītu izsniedzējiem. Jā, ērtāk un ātrāk varbūt arī ir saņemt ātro kredītu, taču izdevīguma vai reputācijas ziņā tas nespēj konkurēt ar patēriņa kredītu.

Būtiskās atšķirības starp abiem kredītu veidiem ir šādas:

 1. Aizdevuma summas lielums;
 2. Aizdevuma atmaksas termiņš;
 3. Procentu likmes;
 4. Nosacījumi;
 5. Reputācija.

Izsniedzamā patēriņa kredīta summa un procentu likme tiek aprēķināta individuāli, ņemot vērā regulāros ienākumus, esošās kredītsaistības un kredītvēsturi. Lielākoties summas ir pieejamas sākot no 500 EUR – 12 000 EUR, ar termiņu no 3-72 mēnešiem, turklār šobrīd jebkurš aizdevums ir dzēšams pirms termiņa, līdz ar to samazinot savu pārmaksu, jo procenti ir jāmaksā tikai par kredīta lietošanas laiku. Procentu likme gadā ir pieejama sākot no 16%. Vienīgi jārēķinās ar to, ka šāda kredīta saņemšanai ir arī prasības: regulāri ienākumi vismaz minimālās algas apjomā, pozitīva kredītvēsture un ikmēneša kredītmaksājumi nedrīkst pārsniegt 30% (to nosaka likums par patērētāju kreditēšanu) no ikmēneša ienākumiem. Taču patēriņa kredīta ņēmējam turpmāk ir lielāka iespēja nākotnē saņemt arī citus aizdevumus, to starp arī hipotekāro kredītu, jo bankās un citās kredītiestādēs uz laikā atmaksātiem patēriņa kredītiem skatās ļoti pozitīvi, līdz ar to tas tikai var sekmēt Jūsu kredītreitingu.

Visi augstāk minētie patēriņa kredīta piedāvājumi, protams, ir pieejami arī izmantojot mūsu uzņēmuma sniegtos pakalpojumus. Spiediet uz zemāk esošas pogas "Patēriņa kredīta nosacījumi" un iepazīstaties ar aizdevuma nosacījumiem un saņemiet aizdevuma pieteikuma formu.

patēriņa kredīt patēriņa kredīta nosacījumi

Piedāvājam īsu pamācību patēriņa kredīta noformēšanā

Noskaties mūsu video un iegūsti vairāk informācijas par LatKredits.lv

8.6.2018