Kredītu apvienošanas priekšrocības

Uzsākot jaunu rakstu sēriju par kreditēšanas ieguvumiem, pirmo tematu apskatīsim pēdējā laikā tik daudz izskanējušo un aktuālo kredītu apvienošanu. Daudzus potenciālos kredītņēmējus nomāc jautājums vai apvienojot kredītus viņi tiešām būs ieguvēji, vai arī nonāks vēl lielākā kredītu gūstā nekā ir jau šobrīd.

kredītu apvienošana kredītu apvienošanas priekšrocības

Uz doto brīdi iespējams apvienot ne tikai ātros kredītus, bet arī patēriņa kredītus, kredītkartes un pat auto līzingus, turklāt tas viss iespējams arī klientiem ar sliktu kredītvēsturi. Klientiem ar pozitīvu kredītvēsturi ir daudz vieglāk saņemt esošo kredītu apvienošanu, jo kā nodrošinājums kalpo klienta oficiālie ienākumi (alga, pensija, pabalsti, ienākumi no saimnieciskās darbības). Protams, tiem klientiem kuriem ir lielāki pierādāmie ienākumi ir arī lielāka iespēja saņemt pozitīvu atbildi, lai apvienotu savas kredītsaistības, taču arī mazo ienākumu saņēmējiem nevajadzētu mest plinti krūmos, jo pēc mūsu uzņēmuma vairāku gadu pieredzes varam secināt, ka arī šādās situācijās mūsu klienti ļoti bieži saņem apstiprinošu atbildi. Ja tomēr kredītvēsture ir negatīva, aizdevumu apvienošana ir iespējama piesaistot ķīlu. Kā ķīla var kalpot auto, nekustamais īpašums u.c..

Nevienam mūsu valstī vairs nav noslēpums, ka tauta atrodas ātro kredītu gūstā. Kāpēc pastāv šāda problēma, lai paliek valdības un lēmējvaras rokās. Tas ar ko mēs varam palīdzēt, ir rāpties klientiem ārā no šī bezdibeņa. Ātro kredītu apvienošana šobrīd ir populārākais produkts kreditēšanas tirgū, jo reti kuram klientam kontā neuzrādās kāds mazais kredīts. Dzīves situācijas ir dažādas, līdz ar to mēs nenosodām klientus par viņu kredītu īpatnībām, bet cenšamies palīdzēt.

Vēlaties iepazīties ar Latkredits.lv kredītu apvienošanas nosacījumiem?

kredītu apvienošana iepazīties ar nosacījumiem

Tad nu atgriežoties pie sākuma jautājuma - vai kredītu apvienošana būs izdevīgāka kā jau esošā situācija?

Ar lielu pārliecību varam apgalvot, ka jā. Jautāsiet kāpēc?

  • Pirmkārt, atbilde slēpjas pavisam vienkāršā matemātikā, jo zināms, ka visi ātrie kredītdevēji saviem aizdevumiem piemēro ļoti augstas procentu likmes, kas svārstās sākot no 10% mēnesī (120% gadā) un uz augšu. Mūsu gadījumā, bieži vien spējam apvienot šos kredītus vienā izdevīgā maksājumā ar procentu likmi sākot no 1,3% mēnesī (16% gadā). Piekritīsiet, atšķirība ir milzīga un ieguvums naudas izteiksmē būs vēl iespaidīgāks. Protams, procentu likme katram klientam tiek veidota individuāli izvērtējot viņa ienākumus, vecumu, esošās kredītsaistības un to maksāšanas kultūru, taču jebkurā gadījumā apvienojot savus kredītus klients būs ieguvējs, jo kopējā pārmaksa var samazināties pat līdz 10 reizēm. Nezinam vēl nevienu kientu, kurš pēc apvienošanas būtu palicis neapmierināts.
  • Otrkārt, jāņem vērā, ka daudzi potenciālie klienti veicot maksājumus par saviem ātrajiem kredītiem tos katru mēnesi tikai pagarina, līdz ar to šo kredītu pamatsumma netiek dzēsta, cilvēki nonāk tādā kā apburtajā lokā, principā uzturot šīs kredītiestādes un varētu teikt, ka savus līdzekļus izmet vējā par neko. Kredītu apvienošanas rezultātā šai situācijai tiek pielikts punkts, jo klientam pēc līguma parakstīšanas ir viens konkrēts ikmēneša maksājums ar grafiku kurā tiek maksāta gan pamatsumma, gan procenti.
  • Treškārt, ieguvums klientiem ir ērtums un reputācijas jautājums. Pēc apvienošanas vairāk nav jāmokās ar desmit pārskaitījumiem dažādiem kreditoriem katru mēnesi, bet sev izvēlētā datumā iespējams veikt vienu maksājumu, vienam konkrētam kreditoram. Turklāt, ja klients nākotnē ir iecerējis saņemt kādu lielāku patēriņa vai hipotekāro kredītu bankā, ātro kredītu esamība kontā var liegt šo ieceri realizēt, bet kredītu apvienošanas gadījumā, šādas problēmas neradīsies, jo kontā parādīsies tikai viens respektabls kreditors, kurš nedarbojas ātro kredītu sektorā.

Rezumējot visu iepriekš minēto, varam secināt, ka veicot kredītu apvienošanu klients būs ieguvējs gan finansiāli, gan ērtības ziņā. Droši vien jautāsiet kāpēc neesam aprakstījuši kredītu apvienošanas negatīvo pusi, bet lai cik banāli tas nebūtu, tādas šajā produktā nav. Protams, pastāv risks, ka pēc kredītu apvienošanas klients atkal paņems jaunus ātros kredītus, taču tas jau paliek uz katra paša sirdsapziņas, un jebkurā gadījumā pirms aizņemties, iesakam izvērtēt savas iespējas un darīt to atbildīgi.

Vēlaties apvienot esošos kredītus vienā? Iepazīsties ar Latkredits.lv kredītu pavienošanas nosacījumiem un noformē aizdevumu.

kredītu apvienošana apvienot kredītus

Piedāvājam īsu pamācību kredītu apvienošanas noformēšanā.

Noskaties mūsu video un iegūsti vairāk informācijas par LatKredits.lv

25.5.2018