Kā likuma grozījumi ietekmēs ātro kredītu ņēmējus?

Saeimas apstiprinātie grozījumi Patērētāju tiesību aizsardzības likumā (PTAL) no 1.janvāra nesīs būtiskas izmaiņas ne vien kredītu izsniedzēju darbā, bet arī kredītu ņēmēju iespējās aizņemties.

Aelita Vagale: Vai, izsniedzot kredītu, pietiek ar finanšu aprēķiniem?

Diskutējot par instrumentiem, kas palīdzētu pasargāt cilvēkus no nonākšanas neatmaksājamu parādu jūgā, būtu vērtīgi lielāku nozīmi piešķirt kādai būtiskai šķautnei – indivīda personībai. Proti, pirms ieskaitīt cilvēka kontā naudas žūksni, noskaidrot, vai viņš vispār apzinās, ko nozīmē aizņemšanās, un vai spēj uzņemties atbildību par savu rīcību.

Privātuma politikas izmaiņas

Sakarā ar 25.maijā stājušos spēkā Vispārīgo datu aizsardzības regulu, LatKredits.lv ir veicis nepieciešamos pasākumus, lai izpildītu regulas prasības, tajā skaitā esam atjauninājuši mūsu privātuma politiku. Šajā rakstā piedāvājam Jums iepazīties ar LatKredits.lv veiktajām izmaiņām.

Patēriņa kredīta priekšrocības

Turpinot apskatīt kreditēšanas priekšrocības, šoreiz izpētīsim sīkāk patēriņa kredīta produktu un noskaidrosim kādiem mērķiem tas paredzēts. Mūsdienu dzīvē vēlmju ir vairāk kā spējam iedomāties, un bieži vien gadās, ka to realizēšanai nepietiek līdzekļu, bet ko darīt? Piedāvājam iepazīties ar patēriņa kredīta prikšrocībām, lai negaidītu situāciju gadījumā jums būtu zināms risinājums.

Kredītu apvienošanas priekšrocības

Uzsākot jaunu rakstu sēriju par kreditēšanas ieguvumiem, pirmo tematu apskatīsim pēdējā laikā tik daudz izskanējušo un aktuālo kredītu apvienošanu. Daudzus potenciālos kredītņēmējus nomāc jautājums vai apvienojot kredītus viņi tiešām būs ieguvēji, vai arī nonāks vēl lielākā kredītu gūstā nekā ir jau šobrīd.